zdjecie 2298
zdjecie 2298

W sobotę turniej w ringo: Sprawdź regulamin "Kurpiowskiego Jantaru"

Inne 03 czerwca 2013 Komentarzy

W najbliższą sobotę, 8 czerwca, na boisku LZS w Szafarczyskach odbędzie się VII Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar". Zobacz regulamin turnieju, sposób zgłoszeń oraz poznaj szczegółowy terminarz turnieju!

W najbliższą sobotę, 8 czerwca, na boisku LZS w Szafarczyskach odbędzie się VII Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar". Zobacz regulamin turnieju, sposób zgłoszeń oraz poznaj szczegółowy terminarz turnieju!

Celem turnieju jest rozwój i upowszechnianie dyscypliny rekreacyjnej- ringo, zdobycie doświadczeń przez dzieci i młodzież, przygotowanie kadry do Mistrzostw Polski, udział reprezentantów środowiska wiejskiego w zawodach ogólnopolskich a także integracja różnych grup społecznych, aktywne spędzanie czasu wolnego.  Organizatorzy to Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Nasiadki” przy wsparciu finansowym
w formie powierzenia wykonania zadania przez: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Samorząd Powiatu Ostrołęckiego, Polskie Towarzystwo Ringo, LZS w Lelisie, Sołectwo w Szafarczyskach, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach. Nagrody ufundowali Samorząd Województwa Mazowieckiego, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Ludowe Zespoły Sportowe w Lelisie, LUKS „Nasiadki”.

Regulamin turnieju:

1. W zawodach uczestniczyć mogą reprezentacje szkół i LUKS z terenu powiatu ostrołęckiego, zawodnicy niezrzeszeni oraz zaproszone ekipy zrzeszone w Polskim Towarzystwie Ringo. Zawodnik może startować w jednej kategorii indywidualnej i jednej drużynowej.
2. Zgłoszenia: 02-07.06.2013 sp.nasiadki@interia.pl,   luks.nasiadki@interia.pl
tel/ fax: 0 29 761 10 28- sekretariat SP w Nasiadkach,  tel: 602 55 33 83- Sylwia Smilgin-Kamińska
3. Nagrody: w grach singlowych dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidziane są medale, okolicznościowe koszulki oraz dyplomy; dla zwycięzców – puchary; w grach drużynowych dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidziane są medale, oraz dyplomy; dla zwycięzców – puchary. Sędzia główny wybierze najlepszego zawodnika i najlepszą zawodniczkę turnieju, którzy otrzymają nagrody specjalne- puchar z symbolem turnieju.
4. Przepisy. Zawody odbędą się zgodnie z przepisami Polskiego Towarzystwa Ringo. System rozgrywek ustala sędzia główny w zależności od ilości zgłoszeń.

Program zawodów:

07.06.2013- do godz.20.00 przyjazd ekip przyjezdnych, zakwaterowanie, ognisko integracyjne zawodników LUKS „Nasiadki”  oraz ekip przyjezdnych, odprawa techniczna.

08.06.2013– do godz. 9.30- zamknięcie listy startowej uczestników zawodów;

10.00- Otwarcie turnieju;

10.15-13.30 gry indywidualne: żaczki i żacy (do lat 10), młodziczki i młodzicy (do lat 13), kadetki i kadeci (do lat 16), juniorki i juniorzy (do lat 19).

12.00-12.30 – przyjmowanie zgłoszeń do turnieju w kategoriach drużynowych: trójki mieszane do lat 10 lat; trójki mieszane do lat 13 lat; dwójki szkolne dziewcząt do 16 lat; dwójki szkolne chłopców  do 16 lat; dwójki mieszane do lat 19.

godz. 13.00 – rozpoczęcie gier podwójnych

około godz. 15.30 – rozdanie nagród i zakończenie zawodów.

Ekipy przyjezdne mają zapewniony nocleg i wyżywienie od kolacji 7 czerwca do śniadania 9 czerwca.
Kierownicy ustalają ilość miejsc z organizatorem imprezy.

UWAGA: ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA KÓŁEK DO ROZGRZEWKI.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.