zdjecie 3114
zdjecie 3114

W Victorii Ostrołęka wiedzą jak wytrenować mistrza [WIDEO, ZDJĘCIA]

Sporty walki 06 kwietnia 2017 5 Komentarzy

W Victorii Ostrołęka praca wre. Około 30-osobowa grupa trenuje boks pod wodzą trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby. Szkoleniowcy zapraszają na treningi, a do czego można dojść pokazuje przykład Marka Pietruczuka. Ze wszystkimi wymienionymi rozmawialiśmy w środowy wieczór.

Klub Victoria Ostrołęka ma za sobą duży sukces, jakim jest mistrzostwo Polski seniorów w wykonaniu Marka Pietruczuka. Pięściarz, którzy 2 kwietnia skończył 23 lata, podczas niedawnych Mistrzostw Polski w Człopie wygrał trzy walki i zdobył złoty medal w kategorii do 60 kg. To pierwsze duże osiągnięcie za prezesury Pawła Czartoryskiego, który wraz z Danielem Zarębą dba o przygotowania zawodników do wielu imprez bokserskich.

Pięściarzy i pięściarki Victorii odwiedziliśmy podczas środowego treningu w sali sportów walki w hali im. Arkadiusza Gołasia. Reprezentanci klubu otrzymali nowe koszulki, a po zajęciach pojawił się Marek Pietruczuk - mistrz kraju. Koledzy i koleżanki przyjęli go zasłużonymi gratulacjami.

Po treningu przyszedł czas na rozmowy. Marek Pietruczuk w wywiadzie dla naszego serwisu podkreślił, że najwięcej sił na Mistrzostwach Polski kosztowała go finałowa walka z Radomirem Obruśniakiem. - Ostatnia walka była najcięższa, byliśmy przemęczeni, odczuwaliśmy to. Walka trzymała poziom, jesteśmy zawodnikami, którzy od lat ze sobą rywalizują. Podwyższamy nasz poziom i o to nam chodzi - mówi. Cała rozmowa z Markiem Pietruczukiem dostępna poniżej. Za pośrednictwem naszego serwisu Marek chciałby podziękować wszystkim, którzy wspierali go w trudach walki. - Dziękuję firmie Brachole za ubrania oraz pozostałym osobom, dzięki którym to wszystko się udało - mówi.- Marek ma to coś, talent jeżeli chodzi o umiejętności bokserskie. Jeżeli się czegoś nauczył raz, bardzo szybko do czegoś wraca. Pracowitość i ambicja Marka pozwoliła mu na to, że odniósł bardzo duży sukces - komentuje trener Daniel Zaręba. W Człopie na krajowym czempionacie w narożniku Pietruczuka stał trener Paweł Czartoryski. Co ma do powiedzenia o poziomie mistrzostw i walkach swojego podopiecznego? Odpowiedź na wideo poniżej.Przed Victorią Ostrołęka kolejne wyzwania. Tym razem to Mistrzostwa Polski juniorów i występ Jakuba Waszkiewicza, również w kategorii do 60 kg. Oby skończyło się to kolejnym sukcesem, czego oczywiście naszym pięściarzom życzymy. Jeżeli chcecie pójść w ślady mistrzów z Ostrołęki, Victoria zaprasza na treningi boksu - są one darmowe i odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16-18 w sali sportów walki hali im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze

...
09:06, 06 kwietnia 2017

Ja

Gratulacje!  


...
09:31, 06 kwietnia 2017

s

A wiec wszystko po to zeby skończyć teraz z boksem znowu? Zawodowy boks cie nie interesuje wkoncu debiut juz miałeś i przecież dobrze wypadł.  


...
15:25, 06 kwietnia 2017

Gość

Marek nie kończ


...
19:44, 06 kwietnia 2017

Ja1

Marek teraz to już chyba z 70kg wazysz widać wykonczyly Cię te mistrzostwa i robienie wagi


...
20:08, 06 kwietnia 2017

Ktos

A tatuaże robił w więzieniu?  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.