W zimowym sprawdzianie lepsi przasnyszanie

Piłka nożna 12 lutego 2017 4 Komentarze

Piłkarze Korony Ostrołęka nie próżnują i rozgrywają kolejne zimowe sparingi. Tym razem niebiesko-żółci zmierzyli się w Przasnyszu z tamtejszym MKS-em, czyli czternastą drużyną północnej grupy IV ligi mazowieckiej.

Już w 17. minucie na listę strzelców wpisał się Jarosław Chełchowski, była to jedyna bramka przed przerwą. W drugiej połowie przasnyscy piłkarze byli jeszcze bardziej skuteczni, w 55. minucie na 2:0 podwyższył Sebastian Lubiński, dziesięć minut później do siatki trafił Damian Matusiak, a w 87. minucie wynik ustalił Maciej Smoliński. MKS Przasnysz pokonał Koronę 4:0 i odniósł już czwarte z rzędu sparingowe zwycięstwo. Z kolei dla Korony był to już szósty sparing, z czego trzeci przegrany.

Poniżej lista dotychczasowych sparingów rozegranych przez ostrołęcką Koronę. Kolejny mecz zaplanowany został już za tydzień w Łomży, przeciwnikiem Korony będzie Warmia Grajewo.

14.01 - vs. KS Piaseczno 0:0
14.01 - vs. Unia Warszawa 1:0
21.01 - vs. ŁKS Łomża 0:5
28.01 - vs. Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1
04.02 - vs. Znicz Biała Piska 0:3
11.02 - vs. MKS Przasnysz 0:4

Rozgrywki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej wznawiają grę w weekend 18-19 marca. Więcej o sparingach w naszym regionie przeczytasz w najbliższych dniach w serwisie eOstrołęka.