Wakacje na sportowo - z MZOS-TiIT i Parkiem Wodnym

Inne 21 czerwca 2019 0 Komentarzy

Wakacje na sportowo? Warto je spędzić z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Promocje przygotował też Park Wodny Aquarium.

Wakacje na sportowo? Warto je spędzić z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Promocje przygotował też Park Wodny Aquarium.

Wiele sportowych emocji gwarantuje MZOS-TiIT

Wśród wydarzeń, które promuje MZOS-TiIT, są m.in. rajdy rowerowe, zajęcia z podnoszenia ciężarów, turnieje dzikich drużyn w sportach drużynowych, biegi czy też bezpłatne korzystanie z kortów tenisowych i obiektów sportowych. Harmonogram znajduje się tutaj  (661,24 KB).

Promocje przygotował także Park Wodny Aquarium.

Dla wszystkich -  sauna otwarta codziennie w cenie biletu na basen od 9.00 do 21.30 z wyjątkiem rezerwacji. Grafik na stronie internetowej Parku Wodnego, przerwa techniczna w godz: 15.00-16.00.

Promocje dla dzieci w dni robocze -  

"Pływanie za 6 zł" w godz. 8.00-15.59. Dzieci i młodzież ucząca się (w tym studenci do 26 lat) za pierwszą i drugą godzinę zapłacą po 6 zł/h. Po przekroczonym czasie, każda minuta naliczana jest wg. cennika.

"Kręgielnia" od 8.00 do 12.00. Dzieci i młodzież w wieku szkolnym mogą korzystać z kręgielni w cenie 10 zł/h za tor. Na kręgielni obowiązuje obuwie z białą podeszwą (wypożyczenie: 3 zł za parę butów).

Promocje dla rodzin w weekendy i święta - "Z rodziną taniej". Zniżki do 20% na wszystkie bilety rodzinne.


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.