Warmia Mazury Cup: Udany start MKKK Shinkyokushin

Sporty walki 30 maja 2017 0 Komentarzy

Reprezentanci MKKK Shinkyokushin mają za sobą udany start w zawodach Warmia Mazury Cup w Ełku. Karatecy z Ostrołęki i okolic rywalizowali z zawodnikami z szesnastu ośrodków z całego kraju, a także z rywalami z Białorusi. Łączny bilans to osiem zdobytych medali.

W zawodach udział wzięli zawodnicy z następujących miejscowości: Starachowice, Ełk, Szczytno, Olecko , Suwałki, Giżycko, Olsztyn, Radzymin, Węgorzewo, Grajewo, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Warszawa , Zielonka, a także oczywiście MKKK Shinkyokushin i reprezentanci Białorusi.

MKKK wystawił dwunastu karateków, w całym turnieju walczyło natomiast aż 280 zawodników. Młodzi reprezentanci naszego regionu zdobyli łącznie osiem medali. Te najcenniejsze - złote - zapisali na swoim koncie Gabriel Bieniek, Marcin Nalewajk i Maksymilian Żebrowski. Srebro przypadło w udziale Marysi Lisiewskiej, z kolei brązowe krążki zdobyli Iza Piskorek, Kasia Lisiewska, Igor Gocłowski i Marek Sendrowski. Tuż za podium znaleźli się Piotr Prusiński, Zuzia Grzegorczyk, Roksana Ruszczyk i Rafał Łuba.

- Ten start uważam za bardzo udany. Dziękuję również za wszelką pomoc państwu Lisiewskim, Żebrowskim i Sendrowskim - krótko skomentował występ swoich podopiecznych sensei Artur Prusiński, który był opiekunem grupy razem z sempai Kingą Przybyłek i Wojciechem Domańskim.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.