Warmia Olsztyn najlepsza w XIX Turnieju im. Aleksandra Harabasza

Piłka nożna 13 grudnia 2012 Komentarzy

W ubiegły weekend w hali im. Arkadiusza Gołasia odbyła się dziewiętnasta edycja turnieju im. Aleksandra Harabasza. Spośród dwunastu ekip występujących w rozgrywkach najlepsza okazała się drużyna Warmii Olsztyn, która w finale zwyciężyła Koronę HiD Ostrołęka.

Warmia Olsztyn zwyciężyła w turnieju im. Aleksandra Harabasza (fot. archiwum eOstroleka.pl)

Do przerwy w finałowym spotkaniu na tablicy wyników widniał remis 1:1. Kibice mogli oglądać znakomite widowisko z dużą ilością bramek, których po przerwie padło aż pięć. Ostatecznie to Olsztyn cieszył się ze zwycięstwa w turnieju, bo piłkarze Warmii wygrali finałowy mecz 4:3.

Trzecią lokatę zajęła drużyna SMS Łódź, która w "małym finale" pokonała Naki Olsztyn 5:4.

Pozostałe ostrołęckie ekipy uplasowały się na niższych miejscach. Siódmą lokatę zajęła druga drużyna Korony HiD Ostrołęka. Na jedenastym miejscu znalazła się ekipa UKS Moja Ostrołęka a dwunasta pozycja należała do UKS Narew Ostrołęka.

W turnieju wzięła udział jedna ekipa zagraniczna - Vitas Alytus z Litwy.