Warszawska Granda na pięści z udziałem Victorii Ostrołęka (zdjęcia)

Sporty walki 27 października 2020 0 Komentarzy

Po dłuższej przerwie w startach spowodowanych panującą sytuacją w kraju pięściarze Victorii Ostrołęka wzięli udział w organizowanej przez Legia Fight Club Warszawskiej Grandzie na pięści. Była to już 51. edycja tego wydarzenia, odbyła się w siedzibie LFC na Torwarze.

Pierwszym naszym reprezentantem a zarazem debiutantem w ringu był Norbert Duszak w kategorii wagowej do 81 kg, przegrał decyzją głosów 3-0 z Mateuszem Niedzielą z klubu SCF24. - Mimo porażki, Norbert zaprezentował się bardzo dobrze, w trzeciej rundzie zabrakło trochę doświadczenia - podsumowują trenerzy Daniel Zaręba i Paweł Czartoryski.

Od razu po Norbercie do ringu wszedł junior Jakub Sobotka w kategorii wagowej do 91 kg. - Kuba zaczął bardzo spokojnie walkę i kontrolował cały pojedynek przez trzy rundy. Przeciwnikiem był Jakub Bugaj z Legia Fight Club Warszawa po ostatnim gongu stosunkiem 2-1 zwyciężył nasz reprezentant. Jeden z sędziów widział chyba inna walkę ale czasami tak bywa walcząc z reprezentantem gospodarzy - podkreślają szkoleniowcy.

Taką samą decyzją 2-1 zwyciężył Bartosz Tymiński. Wkategorii wagowej do 75 kg, pokonał on Michała Gajewskiego z Spartans Promotion Zielonka. Walkę sparingową (niepunktowaną) stoczył Wiktor Mrozek w kategorii wagowej do 75 kg, jego sparingpartnerem był dużo starszy i doświadczony Rafał Zalewski z Gimnazjonu Wyszków. Na pewno pierwsze kroki postawione w ringu zaowocują w przyszłości.

- Brawo dla wszystkich chłopaków za godne reprezentowanie klubu Victoria oraz miasta Ostrołęki. Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie w narożniku Damianowi Markowskiemu - podsumowują trenerzy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.