Ważna informacja dla kibiców. Będą bilety na mecze Narwi! KOMUNIKAT ZARZĄDU

Piłka nożna 03 września 2019 0 Komentarzy

Uwaga, kibice. Od najbliższej soboty wstęp na mecze MZKS Narew 1962 Ostrołęka będzie biletowany. Cenę wejściówek ustalono na kwotę 5 złotych - kobiety, dzieci do lat 12 oraz członkowie Klubu Kibica Narwianie wchodzą na mecze za darmo.

Uwaga, kibice. Od najbliższej soboty wstęp na mecze MZKS Narew 1962 Ostrołęka będzie biletowany. Cenę wejściówek ustalono na kwotę 5 złotych - kobiety, dzieci do lat 12 oraz członkowie Klubu Kibica Narwianie wchodzą na mecze za darmo.

W wydanym dziś komunikacie zarząd klubu przedstawił powody takiej decyzji. Przeczytajcie:

Drodzy Kibice, ostatnie trzy lata pokazały, że Narew była, jest i będzie w Waszych sercach, czego nie zmieniło chwilowe zniknięcie jej seniorów. Pokazały też, że dobrze zarządzaną Narew chętnie wspieracie, także finansowo. Dowodem tego są licznie kupowane cegiełki na działalność klubu, pamiątki, koszulki, czy szaliki.

Jako zarząd bardzo to doceniamy i staramy się tak budować budżet klubu, aby Narew sprawiała Wam co roku dużo radości i była zespołem walczącym o najwyższe cele. Jak wiadomo, kolejne awansy w ligowej drabince związane są nie tylko ze zwiększeniem atrakcyjności rywali, podniesieniem poziomu sportowego, ale także ze sporym wzrostem kosztów utrzymania drużyny. Celem na sezon 2019/2020 jest kolejny awans, tym razem do IV ligi. Planujemy także od przyszłego sezonu zgłoszenie do ligi rezerw, aby pierwsza drużyna miała swoje zaplecze, oraz ogrywać się mogli zawodnicy będący dalej od pierwszego składu. To także oznacza koszty.

W celu ich pokrycia nieustannie pozyskujemy nowych Partnerów, oraz organizujemy akcje i konkursy. Po dłuższej analizie doszliśmy do wniosku, że nadszedł czas, aby wprowadzić na nowo bilety na mecze Narwi. Ich cena ustalona została na symboliczną kwotę 5 złotych, dodatkowo podjęliśmy decyzję, że kobiety oraz dzieci do 12 roku życia dalej mają wstęp wolny. Z racji zainteresowania, jakim cieszyć się musiał mecz z KS CK Troszyn, zdecydowaliśmy też, że bilety zostaną wprowadzone dopiero po nim.

Przypominamy także, że członkowie Klubu Kibica Narwianie wchodzą na mecze za darmo oraz mają 50% zniżki na wszelkie klubowe gadżety.

Zachęcamy do przybycia w najbliższą sobotę na mecz ligowy z Mławianką, prawdziwy hit tej ligi. Liczymy, że nas zrozumiecie i wierzymy, że pomimo zmiany dalej będziecie licznie obecni na trybunach podczas meczów Niebiesko-Czerwonych. Do zobaczenia!

Zarząd Klubu


Najbliższy mecz Narwi rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 16.30 na stadionie przy ul. Partyzantów 3 (os. Wojciechowice). Niebiesko-czerwoni w hicie kolejki ligi okręgowej podejmą innego faworyta do awansu - Mławiankę Mława.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę