Weekend z futbolem. To już końcówka sezonu [HARMONOGRAM]

Piłka nożna 10 czerwca 2022 0 Komentarzy

Przed nami finałowa część sezonu 2021/22 w piłkarskich rozgrywkach z udziałem drużyn z naszego regionu. Niezwykle ważny mecz przed ostrołęcką Narwią, ale to na wyjeździe. Przed własną publiką zagra za to Jantar Ostrołęka.

W IV lidze mazowieckiej niezwykle ważny wyjazdowy mecz ma przed sobą ostrołęcka Narew. W 33. kolejce ostrołęczanie zagrają na wyjeździe z Unią Warszawa. To będzie niezwykle ważny mecz dla niebiesko-czerwonych. Jeżeli pokonają zdegradowaną już Unię, to możliwe, że przypieczętują utrzymanie w IV lidze i w przyszłym sezonie ponownie zagrają wśród najlepszych czwartoligowców na Mazowszu. Mecz w sobotę o 17.00 w Warszawie, transmisja na fb Narwi.

KS CK Troszyn też jedzie na wyjazd - do Stoczniowca Płock. Większe znaczenie ten mecz na dla gospodarzy, którzy jeszcze walczą o utrzymanie, Troszyn ma je w kieszeni, zajmując 4. miejsce po bardzo dobrym sezonie.

W okręgówce w ten weekend nie zagra Kurpik Kadzidło, gdyż będzie miał dopisane 3 punkty za mecz z wycofanymi z ligi Błękitnymi Raciąż. Rzekunianka Rzekuń w sobotę o 17:00 zmierzy się na wyjeździe z GKS Strzegowo.

A Klasa. Tu Aldo Bartnik Myszyniec w sobotę o 15:00 podejmie u siebie Wkrę Sochocin, czyli lidera tabeli, walczącego o awans do okręgówki. Będzie ciekawie. Z kolei ULKS Ołdaki gra na wyjeździe (niedziela, 16:00) z Tęczą Ojrzeń.

W B Klasie odbędzie się już ostatnia kolejka tego sezonu. Świętujący awans GKS Łyse zagra w niedzielę o 17:30 ze Świtem Baranowo. Inna drużyna z pewną promocją, Narew II Ostrołęka, gra na stadionie przy Partyzantów w niedzielę o 10:00 - z Mazowszem Jednorożec. Na wyjeździe (niedziela, 13:00) z GKS Andrzejewo zagra GLKS Lelis.

Kończy się sezon w III lidze pań. Jantar Ostrołęka w niedzielę o 16:00 na stadionie przy Witosa zmierzy się z Królewskimi Płock. Będzie to pojedynek drugiej z czwartą drużyną w tabeli, więc emocje gwarantowane.

Mecze młodzieży

W sobotę 11.06. na boisku o sztucznej nawierzchni im. Aleksandra Harabasza odbędą się następujące spotkania ligowe drużyn młodzieżowych:

  • godz. 11:00 Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej - Akademia Piłkarska Ciechanów, I liga okręgowa, młodzik D2 - rocznik 2010,
  • godz. 13:30 Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej II - Świt Baranowo, II liga okręgowa, młodzik D2 - rocznik 2010.

W niedzielę 12.06. na boisku o sztucznej nawierzchni im. Aleksandra Harabasza odbędą się następujące spotkania ligowe drużyn młodzieżowych:

  • godz. 9:00 UKS Narew Ostrołęka - Orz Goworowo, II liga okręgowa, młodzik D2 - rocznik 2010,
  • godz. 11:00 MZKS Narew Ostrołęka - AP Waleczni Olszewo-Borki, I liga okręgowa, młodzik D1 - rocznik 2009.
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.