zdjecie 5009

Weekend ze sportem w Ostrołęce i powiecie. Zobacz harmonogram

Inne 22 października 2021 0 Komentarzy

Przed nami weekend ze sportem - emocje zapewnią nam m.in. piłkarze ręczni, tenisiści stołowi czy biegacze. Zobacz, co będzie się działo.

Przed nami weekend ze sportem - emocje zapewnią nam m.in. piłkarze ręczni, tenisiści stołowi czy biegacze. Zobacz, co będzie się działo.

Piłka nożna

  • W sobotę godz. 14.00 w Ołdakach dojdzie do derbów powiatu ostrołęckiego w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. ULKS Ołdaki podejmie Aldo Bartnik Myszyniec. 
  • W sobotę o godz. 15.00 w Baranowie spotkanie derbowe w B Klasie. Świt Baranowo podejmuje GKS Łyse.
  • W niedzielę o godz. 13.00 w Lelisie odbędzie się spotkanie B Klasy GLKS Lelis - GKS Andrzejewo.

Tenis stołowy

  • W niedzielę odbędzie się IV Memoriał Barbary Pawelczyk. Zawody zostaną rozegrane w dniu 24 października 2021 roku rozpoczęcie gier o godz. 9.00 w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce ul. Traugutta 1, planowane zakończenie o godz. 15.00.

Biegi

  • Przed nami VI Bieg Kolejarza. Sportowa rywalizacja na osiedlu Stacja już 24 października. Start przed "Obeliskiem Kolejarzy" przy ulicy Żeromskiego. O godzinie 13.00 rozpocznie się bieg główny na 3000 metrów, z kolei pół godziny później ruszy rywalizacja w biegu dziecięcym na 1000 metrów - w dwóch kategoriach wiekowych (6-10 lat i 11-15 lat).

Piłka ręczna

  • Mecz II ligi Trójka Ostrołęka - SPR Nowe Piekuty odbędzie się w dniu 23.10.2021r. (sobota) o godzinie 17:00 w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce przy ul. księdza F. Blachnickiego 5.

Siatkówka

  • Kolejny pracowity weekend przed zespołami Nike Ostrołęka. Drugi zespół młodziczek, grający w VI lidze mazowieckiej, zagra turniej u siebie - w Szkole Podstawowej nr 6. Początek turnieju w sobotę o godz. 11.00.


Wyjazdowe mecze czekają m.in. piłkarzy KS CK Troszyn, Narwi II Ostrołęka, piłkarek KS Jantar czy siatkarzy SPS Volley Ostrołęka. Pierwsza drużyna ostrołęckiej Narwi w ten weekend nie zagra, mecz został przełożony.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.