Narew II wygrała z młodym Widzewem

Piłka nożna 25 stycznia 2023 0 Komentarzy

Narew II Ostrołęka pokonała juniorów Widzewa Łódź w meczu sparingowym, który odbył się w Ostrołęce, gdzie Widzewiacy przebywają na obozie przygotowawczym do piłkarskiej wiosny.

Do przerwy 1:0 prowadzili zawodnicy Widzewa, ale w drugiej połowie to Narwianie prowadzeni przez trenera Łukasza Bałazego doszli do głosu i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść po trafieniach Dominika Borowieckiego z 61. minuty i Kacpra Ciecierskiego z 76. minuty. Na stronie internetowej Narwi podsumowano ten mecz, jako spotkanie, które "dobrze się oglądało". Skończyło się wynikiem 2:1 dla Narwi.

Widzew Łódź wybrał Ostrołękę na miejsce obozów przed piłkarską wiosną, o czym pisaliśmy tutaj. Wizyta uznanej marki, jaką jest łódzki klub, jest okazją do sprawdzenia się także ostrołęckich drużyn z Widzewiakami.

Źródło: Narew Ostrołęka