zdjecie 2026
zdjecie 2026

Wiele klubów, wspólne rozmowy. Spotkanie środowiska piłkarskiego w ratuszu

Piłka nożna 11 grudnia 2019 7 Komentarzy

W miniony piątek w Urzędzie Miasta Ostrołęki odbyło się spotkanie środowiska piłkarskiego z naszego miasta. Przedstawiciele klubów dyskutowali z prezydentem Łukaszem Kulikiem oraz pracownikiem ratusza Arkadiuszem Dobkowskim.

W miniony piątek w Urzędzie Miasta Ostrołęki odbyło się spotkanie środowiska piłkarskiego z naszego miasta. Przedstawiciele klubów dyskutowali z prezydentem Łukaszem Kulikiem oraz pracownikiem ratusza Arkadiuszem Dobkowskim.

W spotkaniu uczestniczyli działacze ostrołęckich klubów - OTS Korona (Michał Robaszkiewicz), Akademii Piłki Nożnej (Marcin Roman, Mariusz Sadłowski), MZKS Narew Ostrołęka (Kamil Drężek, Andrzej Mierzejewski), UKS Narew (Krzysztof Dobek), UKS Złota (Cezary Stachowicz) oraz Jantaru (Marcin Buchalski).

- Prezydent przedstawił klubom sportowym podjęte działania na rzecz rozwoju piłki nożnej w naszym mieście, poinformował o dostępności do hal sportowych i boisk piłkarskich oraz planowanych inwestycjach w infrastrukturę sportową. Przedstawiciele ostrołęckich klubów mogli podyskutować na temat współpracy przy szkoleniu dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zaprezentować swoje pomysły na rozwój piłki nożnej w naszym mieście - informuje Urząd Miasta Ostrołęki.fot. UM Ostrołęka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
10:09, 11 grudnia 2019

kibic pilki

W koncu  cos dobrego dla ostroleckiej pilki. APN i Korona szkoli mlodziez ktora  trafia do seniorskiej Narwi i bedzie 3 liga.Brawo dla calego srodowiska pilkarskiego i ratysza


...
11:52, 11 grudnia 2019

Gość

oby tak bylo jak piszesz


...
13:01, 11 grudnia 2019

Delta

Rozmawiać to można i 5 lat. Zgody miedzy klubami nie będzie do puki miasto nie postawi sprawy jasno. Albo robicie coś razem albo nici z kasy od miasta. W Ostrołęce jest za dużo rozdrobnionych klubów które wyciągają ręce po kasę. Powinien być 1 klub seniorski i druga drużyna na zapleczu. Młodzież powinna się kształcić do pewnego wieku  w swoich klubach a później najlepsi powinni trenować ze sobą. pozostali powinni być zapleczem z którego zawsze można wskoczyć do tych najlepszych. No i oczywiście ktoś powinien monitorować to w celu selekcji tych najlepszych. Wtedy dopiero będziemy mieli w Ostrołęce szkolenie na dobrym poziomie. ale podstawa to twarde argumenty z miasta.


...
14:11, 11 grudnia 2019

Boniek

Czy wygra rozsądek czy komercja?
Czy Zbijanie kasy na dzieciach może wygrać?
Czy honor korony pozwoli na połączenie ?
Czy małe kluby jak uks złota zachowają się jak należy i wkroczą w szeregi młodych gniewnych?
Pytań jest zbyt wiele. Ale odp prosta.

Panie Prezydencie krótko za r...... i albo się dogadają albo po 3 tysiące na klub. Niech tańczą z pilka sami. Za kasiore rodziców i kibiców.  


...
14:18, 11 grudnia 2019

Gość

o dziwo mądre komentarze tu czytam


...
20:16, 11 grudnia 2019

gosc

- Prezydent przedstawił klubom sportowym podjęte działania na rzecz rozwoju piłki nożnej w naszym mieście - może przedstawić te działa na forum publicznym


...
23:02, 11 grudnia 2019

kobra

Jeden klub seniorski - korona i tak nie ma kim grać a wtedy kasa będzie się zgadzać i będzie jedna mocna ekipa która powalczy o wyższe cele niż okręgówkaSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.