zdjecie 1166
zdjecie 1166

Wielki exodus piłkarzy w Tęczy Łyse

Piłka nożna 24 lutego 2017 11 Komentarzy

Kolejni piłkarze opuszczają Tęczę Łyse, odwołuje się też mecze sparingowe tej drużyny. Los czwartoligowca spod Ostrołęki wydaje się przesądzony, choć brak jest oficjalnych komunikatów. Są jednak informacje o kolejnych zawodnikach, którzy wiosną przeniosą się z Łysych do nowych klubów.

O kłopotach organizacyjnych Tęczy Łyse mówi się już od dłuższego czasu. Według nieoficjalnych informacji, z powodu utraty lub zmiany finansowania jednego ze sponsorów, klubowi grozi nawet wycofanie z rozgrywek IV ligi w połowie sezonu. Tęcza nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu, stanowisko klubu mamy poznać na początku marca. Wszystko wskazuje jednak na to, że - choć jest to najwyżej notowany klub z naszego regionu - możemy go wiosną nie obejrzeć na boisku.

Jakie są ku temu przesłanki? Od 4 lutego drużyna Tęczy nie rozegrała żadnego meczu sparingowego (wszystkie kolejne zostały odwołane), a co i rusz słyszymy o kolejnych zawodnikach, którzy jesienią grali w zespole prowadzonym przez Dariusza Narolewskiego, a są testowani lub dołączyli do nowych klubów. Filar klubu z Łysych przebywa na testach w ŁKS Łomża, a dwaj kolejni zawodnicy pochodzący spoza naszego regionu wrócili do swoich klubów. Piotr Prusinowski wrócił do czwartoligowego Orła Kolno, a Mateusz Sokołowski zapowiadany jest jako gracz wracający do Mazura Pisz. To jednak jeszcze nie koniec, bo mówi się też o przejściu pozostałych graczy do klubów m.in. z Troszyna czy Ostrowi Mazowieckiej.

Z pewnością wkrótce więcej będziemy mogli powiedzieć o transferach, gdy kluby zaczną oficjalnie zgłaszać zawodników do ligi. Przypomnijmy tylko, że jesienią Tęcza Łyse wygrała 5 z 19 meczów ligowych i zajmuje 15. miejsce w IV lidze. Jeżeli nie wystartuje w wiosennych rozgrywkach, jesienią będzie mogła zagrać dwie ligi niżej - w A Klasie. Kibice z pewnością liczą jeszcze jednak na przełom i przejście w niepamięć niekorzystnych pogłosek. Na to jest jednak coraz mniej czasu. Więcej o sytuacji Tęczy przeczytacie wkrótce w serwisie eOstrołęka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:46, 24 lutego 2017

ra

Prezes to jest to


...
12:16, 24 lutego 2017

rytym

Przesądzony jest ten los niestety
kabaret zrobiony z klubu na koszt jbb


...
12:55, 24 lutego 2017

gosc

czy we władzach jbb był ktoś z byłego zarządu Narwi?


...
13:47, 24 lutego 2017

Gość

właśnie, kto jest w zarządzie tęczy??


...
14:57, 24 lutego 2017

ja

Pan Bałdyga ucina w 1 dzień niechlujstwo,oszukiwanie,nieróbstwo.Jemu nie potrzebna 4 liga na takich zasadach.Żadna reklama,gdzie zawodnik za jakiś uraz,udawanie zawodnika dostaje pobory!!! Jest sianko jest granko z tym sie obnoszono,a wynik sportowy żaden.Zarzad pełna kompromitacja.Działano pełna gębą-dyrektor sportowy,zatrudnienie relacjonatora :-),fotoreportera w jednej osobie który zapomniał,że sa inne drużyny w tym powiecie.Prezes zapomniał o jednej zasadzie,że tak jak dobro to i zło wraca(rozstanie się z miejscowymi graczami).Jbb stawia na prace dla ludzi i rozkwit miejscowości a nie na błazenade przez ostatnie 1,5 roku


...
16:08, 24 lutego 2017

Zyga

oby to była nieprawda że się wycofują, obcy bo obcy ale 4 liga w Ostrołece!! wiosną nic tu nie będzie do oglądania jak oni padną tylko dlaczego zarząd milczy???????


...
17:33, 24 lutego 2017

Gość

zarzad milczy bo narobil dlugow i jbb jest stratne kilkaset tysiecy złotych. kwadratowy łeb z mojej ostroleki wraz z panem mateuszkiem doprowadzili do zgonu jedynego dobrze funkcjonującego dotychczas klubu w regionie


...
18:07, 24 lutego 2017

bajzel zenek

A to maja grać bo Ty chcesz 4lige poogladać w Ostrołęce,za poł roku masz Korone.


...
18:17, 24 lutego 2017

Jarokibic

Czy klub wyjasni co sie dzieje? Tecza wycofana z 4 ligi czy nie? JBB wycofuje sie czy nie? Kaliszewski w Lomzy czy nie? Zostal tu jakis zawodnik czy nie?  Milczenie.jest fatalnym postepowaniem


...
18:43, 24 lutego 2017

Zarzad

Tecza wycofana.Kaliszewski w Łomzy.Wszyscy zawodnicy się rozjechali do "swoich" klubów.Podajemy sie do dymisji bo nie mamy teraz z tego nic.


...
19:30, 24 lutego 2017

ter

Przypomina mi to pewien artykuł "Wielki exodus piłkarzy w Narwi Ostrołęka"
if you know what i mean :)Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.