Wielki Finał OMDO dla Zuzi Zecer

Pływanie 27 czerwca 2022 0 Komentarzy

W czwartek 23 czerwca odbył się wielki finał Od Młodzika do Olimpijczyka - Podsumowanie sezonu 2021/22 na 50 metrowej pływalni Olimpijskiej CRS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Klub UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała utalentowana pływaczka Zuzanna Zecer.

- W zawodach finałowych w każdej konkurencji indywidualnej i kategorii wiekowej biorą udział 3 osoby,które uzyskały w sezonie 2021/2022 najlepsze wyniki według punktów FINA oraz najlepszych 13 osób według zestawienia FINA,uwzględniającego cztery najlepsze wyniki ze wszystkich zawodów eliminacyjnych (maksymalnie 16 osób w danej konkurencji) - informuje ostrołęcki klub.

Zuzia w finałowej konkurencji na 50 m stylem motylkowym zdobyła złoty medal z czasem 35,27 (rekord życiowy) oraz w finale na 50 m stylem dowolnym młoda pływaczka zajęła piąte miejsce z czasem 34,52 s.

Klub UKS Piątka informuje:

W posumowaniu VI edycji OD Młodzika Do Olimpijczyka w klasyfikacji generalnej zawodniczka naszego klubu zdobywając 2313 punktów zajmując pierwsze miejsce otrzymała szklaną statuetkę.10- letnia pływaczka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony w VI edycji, zdobywając w sumie 12 medali i tym samym jest autorką swojego największego sukcesu,który pokazał że pływanie to ulubiona dyscyplina Zuzi.

W wielkim finale uczestniczyło ponad 430 zawodniczek i zawodników z 70 klubów z Polski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.