Wielki sukces Julity Sęk. Jest trzecia w Europie

Sporty walki 15 listopada 2021 0 Komentarzy

"34 Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin, które odbyły się w dniach 13-14 listopada 2021 r. w Katowicach ponownie przejdą do historii ostrołęckiego sportu" - informuje Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin. Wszystko przez sukces Julity Sęk.

W Mistrzostwach Europy udział wzięło ponad 600 zawodników z 22 państw. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin reprezentowało czworo zawodników. Aleksandra Kukuć, Paweł Goździewski i Szymon Niziński, mimo zaciętych i wyrównanych walk eliminacyjnych, musieli uznać wyższość swoich przeciwników.

Julita Sęk w kategorii juniorki -55kg wywalczyła trzecie miejsce. - Tym samym nasza młoda zawodniczka udowodniła swoją przynależność do europejskiej czołówki w karate kyokushin - informuje OKKK, dodając:

Osiągnięty sukces z pewnością nie jest przypadkiem. Podczas 33 Wagowych Mistrzostw Europy, które obyły się w 2019 r. Julita również wywalczyła trzecie miejsce. Julita Sęk, mieszkająca na co dzień w Lelisie, treningi karate kyokushin rozpoczęła w 2012 r. Jest kolejnym super talentem OKKK zdobywającym najwyższe lokaty na arenie krajowej i międzynarodowej.

Sędziami maty podczas Mistrzostw byli sensei Krzysztof Ślaski i sensei Radosław Sikora. Trenerem i opiekunem naszych zawodników był shihan Wiesław Orzoł.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.