Wielki sukces OKLA podczas Mistrzostw Polski Masters. Padł rekord Europy...

Lekkoatletyka 13 lutego 2022 0 Komentarzy

Wielki sukces ostrołęczan podczas 31. Halowych Mistrzostw Polski Masters w lekkiej atletyce w Toruniu. Ewa Bartosik to już klasa sama w sobie - tym razem poprawiła rekord Europy. Z kolei Bartosz Witkowski stanął na podium w skoku wzwyż.

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka osiągnęli bardzo wartościowe rezultaty. Ewa Bartosik w biegu na 60 metrów pobiła rekord Europy (oraz oczywiście rekord Polski) w swojej kategorii wiekowej wynikiem 9,64s. Pani Ewa otrzymała również puchar dla najlepszej zawodniczki mistrzostw od wiceminister sportu Anny Krupki.

Z kolei Bartosz Witkowski - trener OKLA - zdobył srebro w skoku wzwyż wynikiem 130 cm oraz zajął piąte miejsce w trójskoku (10,06 m).

Źródło: Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro - Energetyka