Wielki turniej siatkarek z okazji 10-lecia Nike Ostrołęka

Siatkówka 12 stycznia 2017 0 Komentarzy

OTPS Nike Ostrołęka w 2017 roku obchodzi 10-lecie istnienia. Z tej okazji klub organizuje turniej minisiatkówki o Puchar Prezydenta Janusza Kotowskiego. Udział w zawodach zaplanowanych na najbliższą sobotę w dwóch ostrołęckich halach zapowiedziało ponad dwieście młodych siatkarek z Mazowsza i Podlasia.


Rywalizacja toczyć będzie się w trzech grupach: dwójek, trójek i czwórek. Będzie to jeden z najliczniejszych turniejów minisiatkówki na całym Mazowszu, gdyż do rywalizacji zgłosiło się 51 zespołów, co oznacza ponad 200 siatkarek z klas IV-VI szkoły podstawowej. Ostrołękę - pod szyldem Nike - reprezentować będą dziewczęta z Akademii Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia i Szkoły Podstawowej nr 6 im. Orła Białego.

Rywalizacja dwójek (IV klasa) i trójek (V klasa) przewidziana jest w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta, z kolei czwórki (VI klasa) grać będą w Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" przy ul. Jaracza. Początek rywalizacji o godzinie 10.00, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to zakończenie gier przewidziano około 16.00. Zapraszamy do dopingowania młodych zawodniczek.

Organizatorami turnieju są OTPS Nike Ostrołęka oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Patronat honorowy nad turniejem objął prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.