Wielkie widowisko w hali im. Gołasia. Tancerze walczyli o Złotą Podwiązkę (wideo, zdjęcia)

Inne 28 września 2019 0 Komentarzy

Już po raz 35. w Ostrołęce odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę". Tancerze z całego kraju prezentowali swoje umiejętności na naszym parkiecie.Rywalizacja odbyła się w kategoriach 8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat, 14-15 lat i powyżej 15 lat. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymują tytułowe złote podwiązki - są one uroczyście zakładane na nogi pań przez ich partnerów tanecznych. To już taka nasza ostrołęcka tradycja. Oprócz tego, są także dobre wiadomości o awansach do wyższych klas tanecznych.

Wracając jednak do rywalizacji - turniej o "Złotą Podwiązkę" to widowisko na najwyższym poziomie. Wrażenie robi nie tylko dobrze przygotowany parkiet, ale również stroje zawodników i zawodniczek, ich maksymalne zaangażowanie, oprawa świetlna i muzyczna. Krótko mówiąc - podczas turnieju tanecznego kibice mogą się dobrze bawić.

ZOBACZ WYNIKI RYWALIZACJIZapraszamy do naszej galerii zdjęć i wideo z porannej części sobotniej rywalizacji. Wkrótce przedstawimy także wyniki turnieju. Organizatorami zmagań są Ostrołęckie Centrum Kultury, Klub Tańca Towarzyskiego FAN i Mazowiecki Związek Tańca Sportowego.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.