Wigilia klubowa OTPS Nike Ostrołęka

Siatkówka 26 grudnia 2014 Komentarzy

W poniedziałek 22 grudnia w Szkole Podstawowej Nr 6 w Ostrołęce odbyło się przedświąteczne spotkanie wigilijne, w którym udział wzięły obecne i byłe zawodniczki Nike Ostrołęka, rodzice zawodniczek, trenerzy, działacze i sympatycy klubu.

fot. nike-ostroleka.plO duchową oprawę spotkania zadbał ks. Tomasz z Parafii pw. Nawiedzenia NMP, który w krótkim kazaniu wykazał się znakomitą wiedzą i zrozumieniem kwestii siatkarskich.

Prezes zarządu Dariusz Piersa podziękował wszystkim gościom za pomoc finansową, rzeczową i duchową, a zawodniczkom za sportową postawę i godne reprezentowanie Ostrołęki. Podsuwał również mijający rok, który był kolejnym rokiem sukcesów zespołów Nike jak również indywidualnych osiągnięć wychowanek Klubu.

Następnie życzenia w swoim imieniu, jak również nieobecnego ze względu na obowiązki służbowe Prezydenta Miasta Ostrołęki Pana Janusza Kotowskiego, złożył poseł Arkadiusz Czartoryski. Sponsorzy i sympatycy klubu otrzymali z rąk zarządu drobne upominki. Specjalne podziękowania i życzenia otrzymał Edward Górecki, który ze względu na nowe wyzwania związane z wyborem na radnego Rady Miasta Ostrołęki, zrezygnował z dalszej pracy w zarządzie. Nie zabrakło również drobnych upominków dla zawodniczek. Dzięki firmie Pyrys-Bud do każdej z nich trafiła koszulka z klubowym nadrukiem.

Następnie zgodnie z wigilijną tradycją wszyscy uczestniczy spotkania przełamali się opłatkiem. W dalszej części nie zabrakło również skromnego poczęstunku, podczas którego była okazja do rozmów w miłej atmosferze. Więcej informacji na temat OTPS Nike Ostrołęka znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej klubu pod adresem www.nike-ostroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.