Wigilia klubowa OTPS Nike Ostrołęka (zdjęcia)

Siatkówka 19 grudnia 2018 0 Komentarzy

Wczoraj w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce odbyło się coroczne spotkanie wigilijne siatkarek i przyjaciół klubu Nike Ostrołęka. Była to doskonała okazja do podsumowania roku i snucia planów na 2019 rok.2018 rok był dla Nike bogaty w sukcesy sportowe. Najważniejsze to awans seniorek do turnieju finałowego III ligi, 9. miejsce w Polsce w kategorii kadetek, organizacja piątej edycji Międzynarodowego Turnieju Kadetek czy wystawienie największej liczby zespołów na Mazowszu do turnieju Kinder+Sport.

W klubie Nike pracuje 7 trenerów, w 7 grupach treningowych trenuje ponad 100 zawodniczek. Wiele z nich otrzymuje powołania na konsultacje do kadr Mazowsza.

Podczas wigilii klubowej pojawili się zaproszeni goście i przyjaciele klubu, m.in. Wojciech Zarzycki - przewodniczący Rady Miasta, Maciej Kleczkowski - wiceprezydent miasta, Grzegorz Milewski - radny miasta czy Grzegorz Lendzioszek z firmy Gabriella Travel, dzięki której drużyny Nike docierają na mecze bezpiecznie.

Zawodniczkom, trenerom, kibicom i sympatykom OTPS Nike, którego jesteśmy patronem medialnym, życzymy oczywiście pełnej pomyślności w Nowym Roku!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.