Wiktor Łychowydko z Narwi Ostrołęka zagra w Górniku Łęczna

Piłka nożna 01 lipca 2022 2 Komentarze

Wiktor Łychowydko, który wiosną zagrał w sześciu meczach Narwi Ostrołęka w IV lidze mazowieckiej, został nowym piłkarzem pierwszoligowego Górnika Łęczna.

Wiktor Łychowydko już w barwach Górnika, fot. facebook.com/gornikleczna

O tym, że Łychowydko, którego kontakt z Narwią wygasł 30 czerwca, jest na testach w Łęcznej, informowaliśmy już w naszym serwisie. W końcu przyszła wiadomość: Ukraiński piłkarz zostaje w spadkowiczu z Ekstraklasy.

- Ukrainiec Viktor Lykhovydko dołącza do Górnika Łęczna. 30-letni zawodnik związał się z klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Urodzony w kwietniu 1992 roku ukraiński obrońca występował w klubach takich jak Arsenał-Kyjiwszczyna Biała Cerkiew, Jednist’ Płysky, PFK Sumy czy Czornomoreć Odessa. Ostatnio reprezentował barwy FK Minaj, skąd wiosną tego roku w związku z sytuacją w ojczyźnie trafił do polskiego klubu Narew Ostrołęka - poinformował Górnik.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
12:16, 01 lipca 2022

Km

W Narwi.....ile meczy zagrał? Panowie Narew to on traktował jako klub który wszystkich przygarniał żeby móc potrenować przed nowym sezonem. Teraz czekamy na kolejne nazwiska które opuszczą Narew  

ocena: 0%         zgłoś
...
09:37, 02 lipca 2022

Leonidas

Narew potrzebuje wzmocnień. Czas pomyśleć o wejściu Narwi na giełdę i o grze w europejskich pucharach stadion na 15 tyś.

ocena: 0%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.