Wissa ma patent na ostrołęckie drużyny

Piłka nożna 25 lutego 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Wissą Szczuczyn 1:4 w towarzyskim meczu, który odbył się w niedzielę w Ostrołęce. Podopieczni Dariusza Narolewskiego większość bramek stracili po indywidualnych błędach w defensywie.

Pierwsza bramka dla gości padła już w 2. minucie. Drugi gol dla gości padł w podobny sposób jak pierwszy - po błędzie obrońcy. Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola dla Narwi zdobył Piotr Strzeżysz, wykańczając swoją indywidualną akcję. W drugiej połowie Wissa podwyższyła na 3:1 po kontrowersyjnym rzucie karnym. Czwarty gol dla przyjezdnych padł w 90. minucie. Było to drugie w ostatnim czasie zwycięstwo Wissy nad ostrołęcką drużyną - poprzednio zawodnicy ze Szczuczyna wysoko pokonali Koronę HiD Ostrołęka.

Kolejny sparing Narwi już w sobotę, 1 marca w Łomży z tamtejszym ŁKS-em.

Narew Ostrołęka - Wissa Szczuczyn 1:4 (1:2)
bramka dla Narwi: Strzeżysz.