Wróciła okręgówka. Porażki Rzekunianki i Kurpika [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 20 marca 2022 0 Komentarzy

Ruszyła runda wiosenna w lidze okręgowej. Bez dwóch drużyn, które wycofały się z ligi (Błękitni Raciąż, Iskra Krasne), ale za to z wieloma ciekawymi meczami. Drużyny z powiatu ostrołęckiego z wyjazdów wróciły bez punktów. Rzekunianka przegrała, choć strzeliła trzy gole liderowi. Z kolei Kurpik Kadzidło stracił dwie bramki w ostatnich minutach i wypuścił wygraną z rąk.

Przed niezwykle trudnym zadaniem stanęła Rzekunianka Rzekuń - w pierwszym wiosennym meczu zagrała na wyjeździe z liderem PAF Płońsk. Do przerwy drużyna gospodarzy prowadziła już 3:0, ale w drugiej połowie Rzekunianka postawiła się liderowi i strzeliła trzy bramki - na listę strzelców wpisali się Damian Szymczyk w 49. minucie, Adrian Wołejszo w 70. minucie oraz Kacper Sokołowski w 73. minucie.

Kurpik Kadzidło zagrał na wyjeździe z Soną Nowe Miasto. Choć w 13. minucie nowy nabytek Kurpika Łukasz Olbryś dał prowadzenie zespołowi z Kadzidła, to w samej końcówce meczu Sona strzeliła dwa gole z rzutów wolnych i wygrała ten mecz rzutem na taśmę. Szkoda, bo była szansa wywieźć trzy punkty...