"Wspólne odliczanie do świąt". Mikołajkowy bieg w Baranowie. Trwają zapisy

Lekkoatletyka 29 listopada 2022 2 Komentarze

Przed nami drugi Mikołajkowy Bieg po Zdrowie w Baranowie.  11 grudnia na Stadionie Gminnym w Baranowie odbędą się cztery biegi. Dystans dla dzieci i młodzieży (200 m, 400 m, 600 m) oraz w kategorii OPEN (5 km). Główny bieg będzie prowadził przez ulice Baranowa.

Bieg w Baranowie organizowany przez KS Świt Baranowo to impreza, w którym mogą wziąć udział wszyscy. Każdy uczestnik otrzyma Mikołajkowy pakiet startowy czapkę św. Mikołaja, nr startowy, a na mecie pamiątkowy medal.

- Liczymy, że to wyjątkowe wydarzenie przyciągnie sporo osób, dla których liczy się sportowa rywalizacja. Ideą biegu jest promowanie aktywnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Ważna będzie przede wszystkim dobra zabawa, wspólne odliczanie do Świąt i pozytywna energia! - zapraszają organizatorzy.

zdjecie

Zapisy do 4 grudnia do godziny 20.00 u Rafała Ogonowskiego pod numerem 503 036 503 lub mailowo ogonowskirafal10@gmail.com oraz u Bogdana Bandorowicza pod numerem 507 446 297.

W mailu powinny znaleźć się dane osobowe: imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania. Opłata wpisowa będzie pobierana podczas imprezy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
08:21, 30 listopada 2022

Kur

A w Myszyńcu cisza, można też o takim biegu pomyśleć????

ocena: -         zgłoś
...
08:38, 30 listopada 2022

biegaczka

Szkoda, że pan z mosir zlikwidował bieg mikołajkowy w parku ostrołeckim :(

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.