zdjecie 3243

Współpraca OTPS Nike i SP 2 oficjalnie potwierdzona (zdjęcia)

Siatkówka 31 października 2017 4 Komentarze

Klub OTPS Nike Ostrołęka podpisał umowę partnerską ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce. Podpisaniu dokumentów towarzyszyła nadzieja na owocną współpracę i efekty w postaci wychowanek, które osiągać będą sukcesy nie tylko w Ostrołęce.

Klub OTPS Nike Ostrołęka podpisuje umowy partnerskie z kolejnymi szkołami. Tym razem delegacja klubowa zawitała do "dwójki", która także ma spore zasługi dla rozwoju siatkówki w naszym mieście. Również w tej szkole dziewczęta uczą się i trenują w klasie o profilu piłka siatkowa.

- "Dwójka" zawsze była usportowiona, pamiętam jeszcze w moich czasach jak rywalizowaliśmy z "szóstką" we wszystkich szkolnych zawodach. Jestem absolwentem tej szkoły i niezmiernie cieszę się z tej współpracy - mówił prezes OTPS Nike Dariusz Piersa. Towarzyszyły mu trenerki klubu - Urszula Kosek i Monika Gromadzka.

Dyrektor SP 2 Beata Kowalczyk z optymizmem zapatrywała się na oficjalną współpracę z OTPS Nike. Jak zaznaczyła, szkoła dołoży wszelkich starań by wywiązać się z elementów umowy. Dodała także, że siatkówka jest jej bliska z wielu powodów. Powód do radości był jeszcze jeden: klub Nike sprezentował szkole pięć piłek do siatkówki.

Podobnie jak w przypadku poprzednich porozumień, w ramach umowy partnerskiej klub zobowiązał się do pomocy w zakresie organizacji zawodów sportowych, zaopatrzeniu w miarę możliwości w sprzęt treningowy dla klas sportowych, a także do umożliwienia uczniom udziału w obozach i rozgrywkach sportowych. Z kolei szkoła ma w miarę możliwości udostępniać obiekty sportowe, a także tworzyć nowe klasy sportowe o profilu piłki siatkowej dziewcząt. Celem wspólnym jest wspólna organizacja doboru uczniów do klas sportowych, dążenie do podnoszenia efektywności nauczania i szkolenia sportowego, a także prowadzenie wspólnych działań promocyjnych.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce posiada bogate zaplecze sportowe. W szkole trenują klasy sportowe o profilu piłka nożna chłopców (UKS Narew Ostrołęka) oraz piłka siatkowa dziewcząt (OTPS Nike Ostrołęka).  W ciągu tygodnia klasy te mają 10 godzin wychowania fizycznego, w tym zajęcia z aerobiku i na basenie. Szkoła posiada boisko orlik, salę gimnastyczną, siłownię, salkę do gimnastyki korekcyjnej i rehabilitacji, a także umiejscowiona jest w pobliżu stadionu miejskiego. Wszystko to nadaje placówce naprawdę ciekawy, sportowy charakter.


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
15:16, 31 października 2017

Gość

Nike WZÓR zarządzania


...
15:55, 31 października 2017

Gość

brawo


...
18:11, 31 października 2017

Gość

Szcunek Nike, tak trzymać prezesie!


...
19:06, 01 listopada 2017

kibol

bravo nike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.