Wybory w MZPN. Pietrzyk prezesem, Mrozek w zarządzie

Piłka nożna 11 czerwca 2021 10 Komentarzy

Sławomir Pietrzyk został prezesem nowym prezesem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. W ostatecznym głosowaniu uzyskał 303 głosy poparcia. W zarządzie znalazł się też przedstawiciel Ostrołęki - Tomasz Mrozek z MZKS Narew Ostrołęka.

O fotel prezesa MZPN ubiegali się Artur Kolator, Roman Kosecki oraz Sławomir Pietrzyk. W pierwszej turze głosowania Kolator zdobył 136 głosów, Kosecki - 173 głosy, a Pietrzyk - 192 głosy. Dwaj ostatni przeszli do drugiej tury głosowania. Tam na Koseckiego zagłosowało 200 osób, na Pietrzyka - 303.

Sławomir Pietrzyk urodził się 5 czerwca 1970 roku. Jest żonaty, ma dwóch synów. Od wielu lat związany z Plonem Garbatka. Był również bramkarzem MG MZKS Kozienice i Zwolenianki Zwoleń. Od 2012 r. był prezesem Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Zarząd tworzyć będą (kolejność wg. liczby głosów): Sebastian Dzisiewicz, Artur Całka, Sławomir Stempniewski, Artur Kolator, Piotr Grzegrzółka, Dominik Gawor, Grzegorz Ziółkowski, Dariusz Kluge, Włodzimierz Kownacki, Robert Parzonka, Waldemar Mrugała, Kamil Witkowski, Tomasz Mrozek, Piotr Woźnica, Adam Orlikowski, Waldemar Trochimiuk oraz Jacek Kozłowski.

fot. ROZPN

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
14:30, 12 czerwca 2021

Prezes

Przedstawiciel MZKS Narew a nie Ostrołęki.....to są jaja kto go poparł bo Ostrołęka i okolice na pewno nie większość klubów nawet nie wiedziała że jest kandydatem z naszego regionu. Jednym słowem kpina

ocena: -         zgłoś
...
14:38, 12 czerwca 2021

Do wyzej

Masz rację. A ile głosów dostał widać że jest w końcówce wśród wybranych

ocena: -         zgłoś
...
16:04, 12 czerwca 2021

do wyższych sfer

A co wam nie pasuje?
Dobrze, że jest jeden przynajmniej z okręgu ostrołęckiego. Mam nadzieję, że przyczyni się do rozwoju tego regionu, piłkarsko. Bo delikatnie pisząc był zapomniany przez centralę. Zreformować okręgówki w taki sposób, aby tu w byłym województwie ostrołęckim występowała większa ilość zespołów niż to ma miejsce teraz. Oddzielić się od Ciechanowa i stworzyć odrębną ligę okręgową, aby więcej zespołów miała bliżej z wyjazdami na mecze. 2 grupy A-klasy i cztery w przyszłości w B-klasie.
Nie może być tak, że w okręgach warszawskich i płockich mają bliskie wyjazdy, więc więcej zespołów bierze udział w rozgrywkach na najniższych szczeblach!

ocena: -         zgłoś
...
16:32, 12 czerwca 2021

Ignaś

Gratulacje Narvi

ocena: -         zgłoś
...
17:29, 12 czerwca 2021

Aa

Wstyd że ktoś taki tam jest  

ocena: -         zgłoś
...
20:36, 12 czerwca 2021

Gość

Czy nie było lepszego kandydata?

ocena: -         zgłoś
...
20:38, 12 czerwca 2021

kolarz

Gratulacje Tomku i powodzenia!

ocena: -         zgłoś
...
11:06, 13 czerwca 2021

Gość

35 kandydatow bylo, nasz ponad np Koseckim, tylko sie cieszyć. Oby udalo sie miec jakis głos bo jest duzo nowych ale tez trochę betonu  

ocena: -         zgłoś
...
23:52, 13 czerwca 2021

Do wyzej

Jak byś chciał wiedzieć że w takich wyborach jest ustawka. Ludzie głosują tak jak im działacze z okręgu kartki z nazwiskami dadzą. Jak by wygrał kosecki lub kolator to by waszego jakiegoś Tomka nie by

ocena: -         zgłoś
...
23:54, 13 czerwca 2021

Do wyzej

Jak byś chciał wiedzieć że w takich wyborach jest ustawka. Ludzie głosują tak jak im działacze z okręgu kartki z nazwiskami dadzą. Jak by wygrał kosecki lub kolator to by waszego jakiegoś Tomka nie było w zarządzie. A głosów też mało dostał i ledwo z prezesem trochimiukiem dostali się do 17

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.