Wychowanek Korony Ostrołęka zagra w Norwegii

Piłka nożna 25 lipca 2021 4 Komentarze

Wychowanek Korony Ostrołęka Daniel Kraska w nadchodzącym sezonie występował będzie na norweskich boiskach. Klub FK Toten z trzeciej ligi ogłosił pozyskanie ostrołęczanina.

27-letni Kraska piłkarską przygodę rozpoczynał w Koronie Ostrołęka, a następnie występował w GKP Targówek Warszawa, Zniczu Pruszków, ŁKS Łomża, Płomieniu Ełk, Piaście Gliwice, Olimpii Grudziądz, Legionovii Legionowo, Elanie Toruń, KP Starogard Gdański, RKS Radomsko czy ostatnio w Olimpii Zambrów.

W ubiegłym sezonie Kraska zagrał łącznie w 31 meczach (16 RKS i 15 Olimpia), strzelając 8 bramek (po 4 dla każdego z klubów).

Choć pomocnik byłby dobrym wzmocnieniem dla wielu klubów w okolicy, chociażby IV-ligowej Narwi Ostrołęka, gdzie zagra jego brat - Marcin, to zdecydował się na zagraniczny wyjazd. Jego pierwszym klubem spoza Polski będzie norweski FK Toten. Jak napisano na stronie tego klubu, grę w piłkę zawodnik będzie łączył z pracą zawodową.


FK Toten to klub występujący w norweskiej III lidze (gr. 1). Kraska nie będzie jedynym Polakiem, występującym w tym klubie - do zespołu dołączył też m.in. Filip Burkhardt, mający za sobą wiele występów w polskiej Ekstraklasie.

fot. fktoten.no

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:03, 25 lipca 2021

m

Stare info.

ocena: -         zgłoś
...
14:50, 25 lipca 2021

Rewi

Brawo Korona Ostroleka

ocena: -         zgłoś
...
20:46, 25 lipca 2021

Super

Brawo Danielek

ocena: -         zgłoś
...
20:57, 25 lipca 2021

Rewi

Brawo Korona Ostroleka

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.