Wychowanka OTPS Nike wróciła do gry w I lidze. "Marzę o końcu pandemii"

Siatkówka 08 lutego 2021 0 Komentarzy

Wychowanka OTPS Nike Ostrołęka Paulina Niedźwiecka zapisała się w historii ostrołęckiego klubu jako wielki talent. Swoją siatkarską karierę kontynuuje na zawodowym poziomie, w I lidze. Przyjmująca ma za sobą trudny czas związany z kontuzją, lecz powraca do formy i w rozmowie ze stroną internetową swojego klubu wskazuje swoje cele.

Paulina Niedźwiecka od 2018 roku występuje w ekipie Karpat Krosno. W mięczyczasie przydarzyła jej się kontuzja, która jednak - na szczęście - jest już przeszłością. 23-letnia zawodniczka wróciła do gry i jest podstawową przyjmującą Karpat. W ostatnim meczu z drużyną z Tarnowa (przegranym 0:3) Niedźwiecka była jedną z najskuteczniejszych zawodniczek swojego zespołu, zdobyła 10 punktów.

- Trochę mi to zajęło zanim zaczęłam wykonywać skoki bez żadnych złych myśli i barier w mojej głowie. Wracając do treningów miałam bardzo dużo lęków i wątpliwości, ale z czasem, z każdym kolejnym treningiem i meczem było coraz lepiej i teraz mogę już stwierdzić, że całkowicie przełamałam lęki - powiedziała w rozmowie z klubową stroną karpaty-krosno.pl.

I liga kobiet, podobnie jak inne zawodowe rozgrywki w Polsce, z powodu epidemii koronawirusa odbywają się bez udziału publiczności. Za normalnością tęsknią wszyscy - zawodniczki i kibice.

Gra bez publiczności to nie to samo, zdecydowanie wolę grać przy zapełnionych trybunach (...) Aktualnie marzę już o końcu pandemii i powrocie do normalnego życia, a szczególnie o normalnym i bezpiecznym podróżowaniu

- wskazała Niedźwiecka.

Cały wywiad do przeczytania tutaj.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.