Wyjątkowy kurs samoobrony. Joanna Jędrzejczyk w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Sporty walki 10 października 2018 0 Komentarzy

Wczoraj odbyły się pierwsze zajęcia samoobrony w ramach szkolenia "Bądź Bezpieczna". Panie licznie stawiły się w sali im. Arkadiusza Gołasia, by o godz. 20:30 rozpocząć swój pierwszy intensywny trening. Trener Daniel Zaręba zorganizował ciekawe zajęcia, a pojawiła się na nich także... mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk.Podczas wcześniejszych kursów uczestniczki wielokrotnie podkreślały, że to właśnie pierwszy trening  jest najtrudniejszy. Nie inaczej było wczoraj. Zajęcia poprowadził doświadczony instruktor technik i taktyk  policyjnych, m.in. zdobywca Pucharu Europy w Kickboxingu sierż. Daniel Zaręba. Po omówieniu zasad bezpieczeństwa oraz krótkiej rozgrzewce uczestniczki poznawały podstawy samoobrony, które będą rozwijane z kolejnymi godzinami treningów.

Na koniec zajęć dla pań przygotowano niespodziankę. Na zajęcia przybyła zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA) sześciokrotna Mistrzyni Świata Joanna Jędrzejczyk, która wraz ze swoim menadżerem Karolem Jędrzejczykiem rozmawiała z uczestniczkami o korzyściach wynikających z uprawiania nie tylko sztuk walk, ale sportu. Podczas spotkania z Mistrzynią Świata poruszano także kwestie pewności psychicznej wynikającej z treningów, która ma ogromny wpływ na odparcie ataku ewentualnego agresora. Pod koniec rozmowy nie zabrakło pytań ze strony samych uczestniczek kursu.

Wcześniej Joanna Jędrzejczyk gościła w Olszewie-Borkach, gdzie wspierała swojego kuzyna Karola, który jest kandydatem na wójta gminy. Relację ze spotkania przeczytasz w naszym serwisie.

fot. KMP Ostrołęka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.