Wyjazd na piątkę. Narew Ostrołęka nie dała szans Amatorowi

Piłka nożna 11 czerwca 2024 7 Komentarzy

W rozegranym awansem meczu ostatniej kolejki V ligi mazowieckiej Narew Ostrołęka wygrała na wyjeździe z Amatorem Maszewo 5:0. Przed niebiesko-czerwonymi już tylko jeden mecz ligowy, w sobotę na wyjeździe z Wkrą Bieżuń.

Damian Gałązka trafił do siatki

Narew znakomicie rozpoczęła mecz, bo już w czwartej minucie Bartłomiej Ziemak otworzył wynik spotkania. Podopieczni Łukasza Bałazego poszli za ciosem i w 21. minucie było już 2:0 po golu Borowieckiego.

Po kolejnych trzech minutach było już 3:0, a na liście strzelców ponownie Borowiecki. I to jeszcze nie był koniec, bowiem w drugiej połowie dwa gole dołożyli Gałązka i Sokołowski. Była to szesnasta wygrana ostrołęczan w tym sezonie, Narwiani mają też na koncie 5 remisów i 8 porażek.

Amator Maszewo - Narew Ostrołęka 0:5 (0:3)

Narew Ostrołęka: Stepnowski- Gałązka, Ciężar (75. Babicz), Bajor, Ziemak ( 65. Szmigiel) – Godziebiewski, Banach ( 57. Wesley), Bruno ( 65. Dąbrowski) – Borowiecki (80. Pierzchała), Bąk ( 46. Olszewski), Sokołowski.