Wyjazdowa porażka KS CK Troszyn. Mławianka lepsza "rzutem na taśmę"

Piłka nożna 19 września 2020 5 Komentarzy

KS CK Troszyn przegrał z Mławianką Mława 2:3 w spotkaniu ósmej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie ciechanowsko-ostrołęcko-płockiej. Pogromcą drużyny z powiatu ostrołęckiego okazał się Mateusz Stryjewski, strzelec trzech goli.

Wynik meczu w 13. minucie otworzył Mateusz Stryjewski. Nie minęło 20 minut, a Mławianka prowadziła już 2:0, gdyż ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców. Tym razem szybką odpowiedź dała drużyna z powiatu ostrołęckiego - kontaktowego gola strzelił Bartosz Gąska.

Po przerwie Troszyn odrobił straty. Na 2:2 trafił Kamil Majkowski. Taki wynik utrzymywał się do samej końcówki meczu, jednak do domu troszynianie wrócą bez punktów. Sprawcą takiego stanu był Stryjewski, który rzutem na taśmę zapewnił wygraną Mławiance.

Była to trzecia porażka Troszyna w ósmym meczu w IV lidze. KS CK ma też na koncie 4 zwycięstwa i 1 remis.