Wyjazdowy remis Kurpika. Zdecydował karny w doliczonym czasie gry

Piłka nożna 22 września 2024 0 Komentarzy

W emocjonującym spotkaniu ligi okręgowej, Kurpik Kadzidło wywalczył punkt na wyjeździe, remisując z Kryształem Glinojeck 1:1.

Przez większość spotkania wynik pozostawał bez zmian, a kibice byli świadkami wielu emocjonujących akcji. Przełom nastąpił w 60. minucie, kiedy to Paweł Magdaleński zdobył bramkę dla Kurpika. Gospodarze nie poddali się jednak i rzucili wszystkie siły do ataku, chcąc odrobić straty.

W doliczonym czasie gry, w 93. minucie, Paweł Goszczycki doprowadził do wyrównania z rzutu karnego. To był cios dla Kurpika, który już za chwilę mógł cieszyć się z trzech punktów. Ostatecznie jednak, obie drużyny musiały zadowolić się podziałem zdobyczy.

Kryształ Glinojeck - Kurpik Kadzidło 1:1 (0:0)

Kurpik: Nadolny - Trzciński, Stachelek, Pa. Magdaleński, Pi. Magdaleński, Zawojek (60. Wiski), Szmigiel (74. Gołaszewski), Bieńkowski (65. Samsel), Banach, Mamiński, Antoszewski.