Wylicytuj piłkę Rzekunianki i pomóż Marcinowi Tyszce

Piłka nożna 19 maja 2022 0 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń zorganizowała konkurs i wręczyła nagrody, a jedna z nich trafiła na charytatywną licytację. Warto wziąć w niej udział, gdyż dochód przeznaczony zostanie na pomoc bramkarzowi Rzekunianki Marcinowi Tyszce.

fot. Rzekunianka Rzekuń

W konkursie wygrały dwie osoby. Jeden ze zwycięzców - Bartosz Witkowski - przekazał wygraną, czyli piłkę z autografami zawodników Rzekunianki na licytację charytatywną, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla Marcina Tyszki. Marcin to bramkarz Rzekunianki, który kilka lat temu miał poważny wypadek. Obecnie wiernie kibicuje swoim kolegom, pokazując, że wciąż jest częścią drużyny. Tym bardziej warto pomóc Marcinowi i wziąć udział w licytacji.

- Licytacja trwa do 26.05 i zamyka się wraz z wybiciem godziny 20:00. Nagroda zostanie wręczona 04.06 przy okazji naszego domowego występu. Licytowane kwoty podajemy w komentarzach, a osoba która zaproponuje największą kwotę, wpłaca ją na adres zbiórki. Pragniemy nagłośnić sprawę Marcina, aby mógł jak najszybciej stanąć na nogi. Każda złotówka się liczy, także zachęcamy każdego kto tylko może do wsparcia zbiórki - poinformował klub.

Licytować można w tym poście:

Zbiórkę dla Marcina można wspomóc na stronie siepomaga.pl:

Źródło: Rzekunianka Rzekuń
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.