Wysoka porażka Korony HiD w sparingu

Piłka nożna 27 lipca 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka przegrała ze Spartą Szepietowo 0:4 w sparingowym meczu w ramach przygotowań do rozgrywek IV ligi mazowieckiej. W niebiesko-żółtych barwach wystąpiło kilku zawodników testowanych, których trener Tomasz Słowik oglądał pod kontem potencjalnej gry w Koronie w nowym sezonie.

Po kwadransie gry Korona HiD straciła pierwszą bramkę, drugą goście dorzucili parę minut później. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie a na kolejne bramki kibice musieli poczekać do 70. minuty, kiedy to padł trzeci gol dla gości. Nie był to jednak koniec strzelania bramek przez gości, Sparta czwartego gola dołożyła po upływie 88 minut.

Korona testowała w trakcie tego meczu czterech piłkarzy.