Wytańczyli medale i awanse! Sukcesy zawodników Atrii Ostrołęka

Inne 29 listopada 2022 0 Komentarzy

Podczas Festiwalu Tańca Sportowego Impet Cup oraz Mistrzostw Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, odbywających się w Warszawie, Ostrołękę reprezentowali tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator OSM. Zobaczcie, jak im poszło.

Podczas sobotniego Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego Klaudia Mróz i Michał Kobylińsk wywalczyli I miejsce w tańcach standardowych, pow. 15 lat klasa D. Rywalizując w wyższej klasie sportowej, kategorii wiekowej 14 - 15 lat klasa C, Gabriela Samsel i Krzysztof Pabich zdobyli dwa brązowe medale. W tańcach standardowych i latynoamerykańskich ostrołęccy zawodnicy zajęli 3. miejsce.

- Warto dodać, iż był to pierwszy wspólny start Gabi i Krzysia w tańcach standardowych - czytamy w klubowej relacji.

Niedziela to już Mistrzostwa Wojewódzkie

Maya Twardziak i Arkadiusz Rydel, najmłodsi w historii klubu reprezentanci na turnieju rangi mistrzowskiej, rywalizując w kategorii Dzieci Młodsze (8-9 lat) wywalczyli tytuł V-ce Mistrzów Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego w tańcach standardowych oraz V-ce Mistrzów Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego w tańcach latynoamerykańskich. Maya i Arek po raz pierwszy startowali w strukturach sportowych.

Gabriela Samsel i Krzysztof Pabich zostali finalistami Mistrzostw Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich.