Wytańczyli medale w Ełku

Inne 20 marca 2018 0 Komentarzy

17 marca odbył się IX Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego o "Puchar Prezydenta Miasta Ełku". Ostrołęccy tancerze reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Atria działający przy Klubie Lokator OSM, wytańczyli sześć medali i awans do wyższej klasy sportowej.

Udany debiut zaliczyli najmłodsi tancerze Atrii Lena Olszewska i Aleksander Rumiński. Rywalizując w kategorii wiekowej do 7 lat, para wywalczyła pierwsze miejsce w klasie tanecznej H. W kategorii wiekowej 10 – 11 lat, G złote medale wywalczyli Łucja Sakowska i Krzyś Pabich oraz Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel , medal brązowy dla pary Alan Świderek i Weronika Rumińska. Podwójnymi złotymi medalistami zostali Mateusz Wielgoliński i Krystyna Podsiadlik, którzy uplasowali się na pierwszym miejscu w tańcach latynoamerykańskich 14-15 D. Wynik ten dał im awans do wyższej klasy tanecznej C. Krysia i Mati byli również bezkonkurencyjni w tańcach standardowych, gdzie wygrali kategorię wiekową 14-15 C.