Nowi zawodnicy Narwi Ostrołęka. Oni wzmocnią niebiesko-czerwonych

Piłka nożna 24 stycznia 2024 0 Komentarzy

Klub MZKS Narew Ostrołęka poinformował o pozyskaniu trzech nowych zawodników. To testowani dotychczas gracze z wyższych lig: bramkarz, obrońca i pomocnik.

Do Narwi przenosi się Paweł Modzelewski - będzie to wzmocnienie obsady bramki. Modzelewski to 24-latek, występował ostatnio w IV lidze w Zniczu Biała Piska, a kibice w regionie mogą go kojarzyć z gry w barwach KS CK Troszyn. Na pewno będzie to solidne wzmocnienie między słupkami niebiesko-czerwonych, tym bardziej, że z Narwią pożegnał się Amal Shavketov. 

Do Narwi dołącza też młody obrońca Kamil Dobrowolski z ŁKS Łomża. Łomżynianin to rocznik 2003, ale ma już za sobą grę w III lidze w barwach ŁKS-u. W tym sezonie zagrał 11 meczów na trzecioligowym poziomie, z czego 9 w pierwszym składzie. Co ciekawe, żadnego ze spotkań nie dograł w całości - albo był zmieniany, albo wchodził z ławki, ale też... dwukrotnie wyleciał z boiska z czerwoną kartką.

Do Narwi przenosi się też Łukasz Świderski. To pomocnik, rocznik 2000. Ma za sobą grę w II lidze w Siarce Tarnobrzeg, lokalnym kibicom pokazał si w KS CK Troszyn. Wychowanek ŁKS Łomża wzmocni drugą linię.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.