Z Kadzidła do Barcelony - Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Aldesa i PSE Cup

Piłka nożna 13 września 2014 Komentarzy

20 września br. 12 drużyn gimnazjalistów z powiatu ostrołęckiego, weźmie udział w pełnych pozytywnej energii rozgrywkach piłkarskich. Nagrodą dla zwycięskiego zespołu jest wyjazd do Barcelony i wycieczka na stadion Camp Nou, gdzie grają największe piłkarskie sławy. Organizatorzy zawodów zadbali również o niespodzianki dla gości turnieju.


Dobra energia, sportowa rywalizacja i moc wrażeń czekają gimnazjalistów z Ostrołęki i gmin: Kadzidło, Lelis, Rzekuń, Baranowo, Czarnia, którzy staną do walki o puchar Młodzieżowego Turnieju Piłki Nożnej Aldesa i PSE Cup. W zawodach weźmie udział 12 drużyn, które zostaną podzielone na 4 grupy. Zwycięzca otrzyma zaproszenie na trzydniową wycieczkę do Barcelony, natomiast pozostałe dwie drużyny, które staną na podium dostaną nagrody w postaci sprzętu sportowego.

W trakcie rozgrywek zawodnicy, którzy nie grają w danym momencie w piłkę i goście turnieju będą mogli odwiedzić specjalnie przygotowane na tą okazję stoisko edukacyjne, poświęcone zagadnieniom fizyki w życiu codziennym. Na stoisku dzieci dowiedzą się m.in. jaki wpływ mają prawa fizyki na strzelanie goli. Na koniec warsztatów każdy uczestnik wykona z proszku pamiątkową kolorową piłeczkę.

Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Aldesa i PSE Cup organizowany jest w ramach akcji „Energia w dobrych rękach” prowadzonej przez Aldesa Nowa Energia Sp. z o.o. i Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. – wykonawcę i inwestora dwutorowej linii elektroenergetycznej 400 kV Ostrołęka – Olsztyn Mątki. Współorganizatorem turnieju jest Szkolny Związek Sportowy. Patronat nad wydarzeniem objęli Starosta Powiatu Ostrołęckiego i Wójt gminy Kadzidło.

Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Aldesa i PSE Cup odbędzie się w sobotę, 20 września 2014 r., w godz. 9.00 – 15:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.