Z lokalnych boisk: Troszyn i Rzekunianka "na pudle". Jedna niewiadoma Narwi [WYNIKI, TABELE]

Piłka nożna 10 czerwca 2024 0 Komentarzy

Pewna wygrana Troszyna, porażki ostrołęckiej Narwi, triumf Rzekunianki i kolejne niepowodzenie Świtu Baranowo. W miniony weekend na lokalnych boiskach nie brakowało ciekawych rezultatów. Zobacz wyniki i tabele.

IV liga. Troszyn już na podium

Na czwartoligowych boiskach dwudzieste pierwsze zwycięstwo zanotowała świetnie spisująca się ekipa KS CK Troszyn. To oznacza, że drużyna z powiatu ostrołęckiego wskoczyła na trzecie miejsce na podium, kosztem Weszło Warszawa.

V liga. Narew tylko z jedną niewiadomą

Czwarte czy piąte miejsce w sezonie? Tylko taka niewiadoma jest jeszcze w przypadku Narwi Ostrołęka w tym sezonie V ligi. Po porażce z Mazurem Gostynin Narew jest 4. w tabeli, do końca zostały dwie kolejki, a piąta Polonia II Warszawa traci do Narwi 3 punkty.

Liga okręgowa. Rzekunianka umocniona na "pudle"

W okręgówce osiemnaste zwycięstwo odnotowała Rzekunianka, wygrywając 3:1 z Wkrą Radzanów. Remisem 2:2 zakończył się mecz ULKS Ołdaki z wyżej notowaną Soną Nowe Miasto, a Kurpik Kadzidło przywiózł trzy "oczka" z wyjazdu do Korony Szydłowo po wygranej 1:0.

A Klasa. Narew II bez szans na awans

Narew II Ostrołęka, mimo ciekawego meczu, przegrała na wyjeździe 2:3 z liderem ze Słoszewa i tym samym straciła szansę na promocję do okręgówki. Porażką zakończył się mecz Świtu Baranowo (0:1 z GUKS Krasnosielc). Przegrały też ekipy Aldo Bartnik Myszyniec (1:2 z Koroną Karolinowo) i GKS Łyse (1:6 z GKS Pokrzywnica).

B Klasa. Orz nie sprostał Pełcie

Orz Goworowo grał z walczącą o awans drużyną Pełty Karniewo. Goście wygrali 2:1 i przybliżyli się do ligowej promocji. Orz jest na miejscu czwartym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.