Z Łomży do Ostrołęki. Kolejny transfer niebiesko-czerwonych

Piłka nożna 26 lipca 2023 3 Komentarze

Narew Ostrołęka ogłosiła kolejny transfer przed sezonem 2023/24. W zespole niebiesko-czerwonych zaprezentuje się Patryk Sokołowski, ostatnio grający w ŁKS-ie Łomża.

Patryk Sokołowski, fot. MZKS Narew Ostrołęka

29-letni Patryk Sokołowski to wychowanek Victorii Jedwabne, w późniejszych latach reprezentował barwy kolejnych klubów - GKS Stawiski, Orzeł Kolno i ŁKS Łomża. W obu ostatnich drużynach zanotował łącznie 71 występów i zdobył 18 goli, rywalizując w IV lidze.

Jak informuje MZKS Narew, Sokołowski jest utalentowanym bocznym obrońcą, który doskonale odnajduje się również w pomocy. Ma też spore strzeleckie umiejętności - w barwach GKS Stawiski zapisał na swoje konto 38 bramek. W ciągu ostatnich dwóch lat, grając dla ŁKS Łomża, zdołał pokonać bramkarzy rywali osiem razy, a potem dziewięciokrotnie.

- Jego pozyskanie to niewątpliwie bardzo istotny ruch pod kątem budowy formacji defensywnej w Narwi na nowy sezon - informuje ostrołęcki klub.

To już czwarty zawodnik, po Łukaszu Tercjaku, Arturze Bajorze i Karolu Kamionowskim, jaki dołączył do niebiesko-czerwonych przed sezonem 2023/24, który Narew spędzi w V lidze.

Źródło: MZKS Narew Ostrołęka
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
17:26, 26 lipca 2023

Do prezesa

Bartek co ty wyprawiasz?! Nie idź tą drogą za pół roku odejdą i kim będziemy grać. Zobaczymy co pokażą w meczu z rzekuniem

ocena: 67%         zgłoś
...
21:03, 26 lipca 2023

do wyżej

Mają zakulisowego prezesa jak w Pisie. I tak zrobi swoje, bo wie najlepiej. Cóż kibice im nie pomogą w prowadzeniu klubu. Ale to się zakończy ten układ jak po wyborach, kto inny do władzy dojdzie to utnie ten rozdmuchany balon na klub, który nie tylko się nie rozwija, ale cofa. Miejscowi jak w różnych dziedzinach muszą się  tułać lub szukać gdzie indziej warunków do życia, dlatego te miasto upada w każdej dziedzinie, bo nie ma swoich elit jak np. w sąsiedniej Łomży które dbają o swoich mieszkańców to i mają ekspresówki, kolej im dadzą i mają 3 ligę.

ocena: 0%         zgłoś
...
21:48, 26 lipca 2023

Do wyżej

Zgadzam się z tobą. Pewni ludzie muszą odejść dla dobra naszej piłki w mieście ale tak się nie stanie wiemy o kogo chodzi

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.