Za nami pierwszy sparing Narwi Ostrołęka (zdjęcia)

Piłka nożna 26 stycznia 2019 11 Komentarzy

Narew Ostrołęka rozpoczęła dziś okres sparingów przed rundą wiosenną w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego przegrali dziś z Makowianką Maków Mazowiecki 0:5.

W drużynie Narwi nie brakowało dziś nowych twarzy, choć nie wiadomo jeszcze czy wszyscy będą wiosną reprezentować niebiesko-czerwonych. Byli to m.in. piłkarze ostatnio występujący w Troszynie, Szczuczynie, Śniadowie czy ostrołęckiej Koronie.  Wśród nowych twarzy zobaczyliśmy m.in. Pawła Skarzyńskiego, Kamila Zygmunta, Mateusza Sowę czy Kamila Grochockiego. Grali też młodzi piłkarze APN Ostrołęka, którzy mają być wiosną do dyspozycji trenera Dariusza Narolewskiego.

Mecz odbywał się w trudnych warunkach atmosferycznych. Mimo tego, obejrzeliśmy pięć bramek - jednak wszystkie dla Makowianki Maków Mazowiecki. Do przerwy Makowianka prowadziła 4:0, w drugiej połowie padł jeden gol. Lider ligi okręgowej okazał się zbyt mocny, lecz ciężko wyciągać wnioski po pierwszym test-meczu.

Kolejne spotkanie sparingowe Narew rozegra w niedzielę 3 lutego o 10.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa. Rywalem będzie ŁKS Łomża.

Narew zagrała dziś w składzie: zawodnik testowany – Skarzyński, Zygmunt, zawodnik testowany, Dworecki, Bednarczyk, Pełtak, Jóźwiak, Markowski, Dąbrowski II, Kuzia. Oraz: Stepnowski, Dudek – Sumara, Dulewicz, Karwowski, Grodzki, Sowa, Krawul, Popieniek, Gontarz, Mierzejewski, Żendzian i testowani zawodnicy.