Zacięty bój i porażka SPS Volley. Bliżej III ligi zespół z Siedlec

Siatkówka 25 kwietnia 2021 1 Komentarz

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka walczą o awans do III ligi. W pierwszym meczu rywalizacji, której zwycięzca uzyska promocję, ostrołęczanie przegrali z KPS II Siedlce 2:3.

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka walczą o awans do III ligi. W pierwszym meczu rywalizacji, której zwycięzca uzyska promocję, ostrołęczanie przegrali z KPS II Siedlce 2:3.

Ostrołęccy siatkarze w bardzo dobrym stylu wygrali rundę zasadniczą w swojej grupie IV ligi, a następnie dotarli w play-off do etapu, w którym zapadają decydujące rozstrzygnięcia o awansie do III ligi. 

Rywalem SPS Volley w rywalizacji do dwóch wygranych meczów jest ekipa KPS II Siedlce. Pamiętliwi kibice siatkówki na pewno przywołają w pamięci ostrołęcko-siedleckie boje w drugiej i pierwszej lidze. Przed laty zawsze taka rywalizacja oznaczała ogrom emocji. Tym razem było podobnie. 

Po trzech setach wydawało się, że podopieczni Arkadiusza Piasty są o krok od końcowego sukcesu, w setach prowadzili bowiem 2:1. Drużyna z Siedlec pokazała jednak pazur, wygrała czwartego seta, a w tie-breaku zwyciężyła 15:6. Na dziś to KPS II Siedlce jest bliżej III ligi. Ale dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Pozostaje tylko trzymać kciuki za to, by rywalizacja o awans rozstrzygnęła się w meczu numer trzy.

Zanim jednak do tego może dojść, czeka nas drugi mecz pomiędzy ekipami z Siedlec i Ostrołęki - odbędzie się 30 kwietnia w Ostrołęce.

KPS II Siedlce - SPS Volley Ostrołęka 3:2 (25:19, 18:25, 23:25, 25:18, 15:6)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
16:48, 26 kwietnia 2021

Antoni

Mam nadzieję, że z udziałem publiczności, stąd pytanie: gdzie i o której?

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.