Zadbaj o formę: Rowerowe piątki w Rzekuniu!

Inne 12 lipca 2013 Komentarzy

Już dziś pierwsza odsłona otwartych treningów kolarskich dla młodzieży oraz dorosłych w Rzekuniu. Klub Kolarski "24h" z siedzibą w Czarnowcu zaprasza na treningi osoby lubiące jazdę rowerem, dbające o swoje zdrowie oraz formę.


Technika pedałowania, podjazdy, zjazdy i ostre skręty - to tylko niektóre z elementów kolarskiego rzemiosła, które będzie można poćwiczyć pod okiem doświadczonych zawodników. To dobra okazja zarówno dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z rowerem, jak i dla tych, którzy już jeżdżą rekreacyjnie lub wyczynowo, ale chcą wjechać rowerem na wyższy poziom.

Organizatorzy zapraszają młodzież, która ukończyła 14-ty rok życia oraz starszych. W okresie wakacji zapraszamy w każdy piątek z możliwością przedłużenia tych spotkań nawet do września/października 2013 w zależności od zainteresowania.

Celem tych rowerowych spotkań jest wyłonienie najlepszych zawodników do drużyny kolarskiej ale również zachęcenia całych rodzin z okolic Rzekunia, Ostrołęki, Czerwina, Olszewa-Borek, Troszyna i innych lokalnych miejscowości do aktywności fizycznej.

Pierwsze spotkanie w Rzekuniu już dziś o godz. 18:00 przy ul.Ks.Skłodowskiego w okolicy Orlika. Treningi są otwarte i bezpłatne. Dodatkowe szczegóły na stronie www.kk24h.pl, informacje także pod nr 516-029-396 - Marek Karczewski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.