Zadowalający wynik, cenne doświadczenie. Start Fight Academy w Sochaczewie

Sporty walki 08 kwietnia 2019 0 Komentarzy

W miniony weekend czterech zawodników Fight Academy Ostrołęka rywalizowało podczas zawodów Amatorskiej Ligi MMA w Sochaczewie. Łącznie odbyli oni 8 walk, z czego przypadło im 5 zwycięstw i 3 przegrane. "Jak na początkujących zawodników, jest to wynik zadowalający" - podkreśla trener Arkadiusz Ludwiczak.Debiutant Arkadiusz Szemis wygrał  dwie walki (jedną na punkty i jedną przed czasem przez duszenie gilotynowe). W walce o wejście do finału przegrał na punkty, kończąc ostatecznie na trzecim miejscu kat. MMA -77kg pierwszy krok.

Rafał Gnatkowski wrócił do startów po kontuzji, jest to doświadczony zawodnik w MMA, jednak tym razem zrobił kontrolny start w formule ju jitsu NO GI. Był to jego debiut w tej dyscyplinie, jednak ostatecznie wygrał dwie walki przed czasem i zdobył tym samym złoto kat. -66kg ju jitsu NO GI.

Wiktor Dmochowski udanie zadebiutował w MMA, wygrywając pierwszą walkę przed czasem (balacha). W drugiej walce przegrał niestety po dobrym starciu i nie udało mu się zająć miejsca na podium. - Wiktor to zawodnik, który trenuje bardzo krótko, ale rokuje bardzo dobrze na przyszłość - informuje trener Ludwiczak.

Do rywalizacji przystąpił także Patryk Przybyła jednak w kategorii juniorów musiał uznać wyższość zawodnika z Ełku już w pierwszej walce. Walka zakończyła się na punkty.

- Bardzo cieszy mnie fakt, że tak krótko trenujący zawodnicy potrafią rywalizować na tak dużej imprezie. Cieszymy się z wyniku, jednak bardziej ze zdobytego doświadczenia. Udane walki napędziły zawodników do kolejnych startów i na pewno zmobilizują do jeszcze cięższych treningów - informuje trener Fight Academy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.