Zarząd ASPS Net pozyskał sponsorów. Będzie nowa nazwa drużyny!

Siatkówka 01 października 2015 Komentarzy

Za dwa dni swoje zmagania w rozgrywkach I ligi rozpoczną ostrołęccy siatkarze. Tuż przed rozpoczęciem sezonu zarząd klubu sfinalizował umowy sponsorskie, dzięki czemu zmianie uległa nazwa drużyny. - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy promować takie firmy - mówi prezes Stanisław Nowaczyk.Pierwszoligowa drużyna w nadchodzącym sezonie wystąpi pod nazwą Energa Omis Ostrołęka. To efekt współpracy, jaką zarząd ASPS Net nawiązał z dwiema dużymi firmami - Grupą Energa oraz Omis S.A. Prezes klubu Stanisław Nowaczyk jest niezwykle zadowolony, że długie rozmowy okazały się owocne i zakończyły się nawiązaniem współpracy.

- Z Grupą Energa współpracowaliśmy już w poprzednich latach. Jest to przedsiębiorstwo działające również w Ostrołęce w ramach Elektrowni Ostrołęka, ma swoje tereny działalności gospodarczej w naszym mieście. Cieszymy się, że możemy promować taką markę poprzez sport - dodaje.

Drugą z firm, która pojawi się w nazwie zespołu będzie ostrołęckie przedsiębiorstwo Omis S.A.

- To bardzo duża firma ostrołęcka, współpracująca z największymi zakładami, prowadzi też własne inwestycje. To również rozszerzenie i kontynuacja dobrej współpracy, przypomnę tylko, że rok temu podczas transmisji telewizyjnych na parkiecie hali im. Gołasia była naklejka właśnie tej firmy - mówi Nowaczyk.

Pozyskanie dwóch sponsorów tytularnych sprawia, że drużyna ma stabilny budżet i w obecnym sezonie siatkarze będą mogli skupić się tylko na treningach i grze. Jak podkreśla prezes klubu, zespół występujący pod wodzą Andrzeja Dudźca i Arkadiusza Piasty jest niezwykle waleczny i choć eksperci nie wymieniają naszego zespołu w gronie faworytów to jest on w stanie sprawić wiele niespodzianek.

Pierwszy mecz Energi Omis w nowym sezonie rozegrany zostanie w najbliższą sobotę 3 października o godzinie 18.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia. Rywalem naszego zespołu będzie Aluron Virtu Warta Zawiercie. Bilety w cenie 12 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy, obniżka o 1 zł w porównaniu z poprzednim sezonem) będą dostępne w hali już 1,5 godziny przed meczem. W sprzedaży będą także karnety na cały sezon w cenie 90 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.