Zawodniczki Siódemki startowały w Białej Podlaskiej i Płocku. Poznaj wyniki

Lekkoatletyka 18 sierpnia 2020 0 Komentarzy

15 sierpnia zawodniczki ostrołęckiej Siódemki wystartowały w Białej Podlaskiej, dzień później - w Płocku. Zobacz, jakie wyniki udało się osiągnąć.

15 sierpnia zawodniczki ostrołęckiej Siódemki wystartowały w Białej Podlaskiej, dzień później - w Płocku. Zobacz, jakie wyniki udało się osiągnąć.

W Białej Podlaskiej najlepiej wypadła Marta Łada, która zajęła 4. miejsce w trójskoku z najlepszym wynikiem w tym sezonie – 11,40 m. Szósta w tej samej konkurencji była Nikolina Dziadak, a jej wynik – 10,91 m - to rekord życiowy i pewna kwalifikacja na wrześniowe Mistrzostwa Polski U-18. Ósme miejsce z wynikiem 9,77 m zajęła Oliwia Budziłek.

Następnego dnia Siódemka Ostrołęka wzięła udział w Memoriale Marka Zarychty w Płocku. Tu najlepiej wypadła Izabela Marcińczyk, która zajęła drugie miejsce w biegu na 400 m z najlepszym wynikiem w tym sezonie – 63,24 s. Szósta w tej samej konkurencji była Klaudia Pażych – 68,00. Także szóste miejsce ale w skoku w dal zajęła Nikolina Dziadak z najlepszym wynikiem w tym sezonie – 4,82m, a siódma także z najlepszym w sezonie była Wiktoria Pyskło (4,70 m). Obie zawodniczki startowały także na 100 m, gdzie znacznie poprawiły swoje rekordy życiowe. Dziadak przebiegła ten dystans w 13,7 s, a Pyskło 13,75 s.

Pozostałe zawodniczki: Angelika Murach – 4,33m w skoku w dal (rekord życiowy), Aleksandra Kuklińska – 71,26 s na 400m.

W Płocku bieg memoriałowy na dystansie 800m wygrał wychowanek Siódemki obecnie reprezentujący AZS-AWF Warszawa – Daniel Gadomski osiągając czas 1:51,29s (Trzy dni wcześniej 13 sierpnia w Sopocie na Memoriale Janusza Sidły ten sam dystans przebiegł w czasie 1:50,47 s).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.