Zawody gimnastyczne w Ostrołęce. Warto odwiedzić halę im. Gołasia

Inne 16 listopada 2022 0 Komentarzy

W sobotę 19 listopada 2022 r. w Ostrołęce, w hali im. A. Gołasia odbędzie się międzynarodowy turniej gimnastyki. Wstęp wolny, wejście na trybuny od godz. 10.00. Będzie to okazja do oglądania naprawdę znakomitych sportowców. Zaprasza Bee Hero!

- Impreza sportowa obłożona będzie profesjonalną scenografią, na której zawodnicy doświadczą niepowtarzalnej atmosfery, emocji i klimatu podkreślającego wyjątkowość naszych gimnastycznych gwiazd - wskazują organizatorzy.

Zawody będą transmitowane na żywo TUTAJ.

W zawodach startować będą zawodnicy gimnastyki amatorskiej, według ALG (Amatorskiej Ligi Gimnastyki), regulaminu i tabeli punktacyjnej - elementów przypisanych według stopnia trudności do poszczegòlnej grupy od A do F - im trudniejszy element tym wyżej uplasowany i punktowany w tabeli. Zdobyta punktacja zawodników będzie brana w tworzeniu pozycji punktowych rankingu ALG.

Najlepszych zawodników wytypuje profesjonalny skład sędziowski, na którego czele stać będzie trzykrotny złoty medalista Pucharu Świata i brązowy medalista Mistrzostw Europy w gimnastyce sportowej Adam Kierzkowski oraz wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i olimpijka Gabriela Sasnal.

Zawody w hali im. A. Gołasia w sobotę 19 listopada 2022 r. Rozgrzewka od 9.00, start o 10.00.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.