Zawody pływackie o puchar Starosty Ciechanowskiego

Pływanie 16 października 2010 Komentarzy

W dniu 9.10.2010r. na ciechanowskiej pływalni „U Ciecha„ odbyły się zawody pływackie o puchar Starosty Ciechanowskiego. Udział w nich wzięli młodsi ostrołęccy pływacy z UŚKS.

Podopieczni W. Janczewskiego w składzie: Żaklina Wikieł, Martyna Choromańska, Jasiek Karpiński, Karol Bojarski, Angelika Wikieł przywieźli 8 medali. Wśród multimedalistów znalazła się 10-letnia Żaklina i 12-letnia Angelika. Siostry Wikieł zdobyły po 2 złote i 1 srebrnym medalu zostając jednocześnie najlepszymi zawodniczkami w swoich rocznikach. Medal srebrny zdobył Karol Bojarski a brązowy Jasiek Karpiński. Niedaleko podium na VI i VIII miejscu uplasowała się Martynka Choromańska. Wysokie lokaty jak również pobite rekordy życiowe to dobry początek sezonu pływackiego dla ostrołęckich reprezentantów.