Zbiórka sprzętu sportowego dla dzieci w Afryce. Pomóż!

Piłka nożna 21 sierpnia 2019 0 Komentarzy

Future is Now i fundacja Keepers Foudation organizują zbiórkę sprzętu sportowego dla dzieci z Afryki. Chęć oddania sprzętu można zgłaszać do klubu Future is Now z Rzekunia. Można go też przynieść 31 sierpnia na stadion w Ostrołęce, gdzie wówczas odbędzie się impreza "Pokonaj Mistrza".Najbardziej potrzebny jest sprzęt piłkarski - piłki, odzież, rękawice itp.

zdjecie

Do zbiórki można także przyłączyć, samemu ją organizując! Wystarczy ściągnąć plakat o zbiórce ze strony futureisnow.pl, ogłosić zbiórkę sprzętu w swojej miejscowości, sprzęt umieścić w kartonie i przywieźć go 31 sierpnia do Ostrołęki. Fundacja Keepers Foundation odbierze go i wyśle do Afryki.

zdjecie

31 sierpnia na stadionie miejskim odbędzie się impreza "Pokonaj Mistrza" z udziałem byłego reprezentanta Polski Tomasza Kłosa, zawodników freestyle football - Adriana Duszaka i Krzysztofa Golonki i gwiazdą "Turbokozaka" Grzegorza "Gabora" Jędrzejewskiego. Do wyzwań zaliczać się będzie: Refleksomierz, Radar mierzący moc strzału, AlkoGoogle-slalom, Wyrzutnia Piłek, Bramka Celnościwa, Passing Challange, Football Dart, Żonglerka Zadaniowa, Testy na Piłce Dribble UP x2. Odbędzie się także turniej "Kurpie Summer Cup" dla roczników 2010 i 2011.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.