Zbrojenia przed wiosną. Narew szuka wzmocnień

Piłka nożna 22 stycznia 2022 4 Komentarze

Piłkarze Narwi Ostrołęka przygotowują się do wiosny w IV lidze mazowieckiej. Pojawiają się już także pierwsze doniesienia o możliwych transferach.

Jak to bywa w czasie przerwy między rundami, pojawia się kwestia wzmocnienia drużyny. Z Narwią Ostrołęka trenuje kilku piłkarzy, którzy mogą wzmocnić zespół przed rundą wiosenną. Z zespołu odszedł Andrij Radczenko, więc naturalne jest, że Narew będzie szukać bramkarza. Jeden kandydat do wskoczenia między słupki już pojawił się na treningach: to zawodnik z doświadczeniem czwartoligowym.

Skoro jesteśmy przy formacjach defensywnych, to na treningach pojawił się także obrońca. Jesienią grał na poziomie IV ligi.

Sporym wzmocnieniem, o ile transfer doszedłby do skutku, byłby z pewnością młody zawodnik ze środka pola, grający ofensywnie. To gracz, który ma już za sobą występy na boiskach w wyższych klasach rozgrywkowych niż czwarta liga. Możliwe są także testy zawodnika, który ostatnio występował za granicą.

Na nazwiska przyjdzie czas, gdy współpraca z zawodnikami zostanie sfinalizowana. Na razie czas na spokojne treningi i mecze sparingowe, które mają przygotować zespół do wiosny w IV lidze. Pierwszy mecz ligowy po przerwie już 12/13 marca na wyjeździe z Hutnikiem Warszawa.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
20:04, 22 stycznia 2022

Gość

19 letniego bramkarza piszecie że to zawodnik z doświadczeniem czwartoligowym? W poprzednim klubie był rezerwowym ale przynajmniej wydaje się być lepszy od Stepnowskiego

ocena: -         zgłoś
...
21:05, 22 stycznia 2022

Kibic Narwi

Kto by nie przyszedł na pozycję bramkarza.
To i tak będzie bronić Kasper Stepnowski.
Bo trener bramkarzy Piotr Wiski decyduje kto ma bronić!  

ocena: -         zgłoś
...
21:43, 22 stycznia 2022

zobaczy się

Tak się wzmocnią, że spadną jeszcze niżej w tabeli. Koteria w zarządzie. Niech sprowadzą kogoś z poza okręgów mazowieckiego i podlaskiego, zawodników i trenera co ma staż na poziomie 2 ligowym, i  coś osiągnął a nie szukał okazji do wyjazdów na konsultacje za granica!

ocena: -         zgłoś
...
23:55, 24 stycznia 2022

Gość

Po co sciagac spoza tych terenów co piszesz? Przeciez to bez sensu wydawac na kogoś wiecej hajsu tylko dlatego ze jest z daleka. Co ty masz za priorytety??  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.